Denizlispor’dan vefa örneği

Denizlispor’dan vefa örneği

Denizlispor Başkanı Mustafa Şavluk, bir süre önce trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve uzun yıllar spor muhabirliği yapan İlyas Haytan’ın ismini tesislerde bulunan gazetecilerin kullandığı basın odasına verdi.
2005-2006 sezonunda Denizlispor’da menajerlik yapan Can Çobanoğlu’nun fikri ve girişimleri ile yapılan tek katlı bina bir süredir atıl halde kalmıştı. Kulüp çalışanlarına talimat veren başkan Mustafa Şavluk, basın mensuplarının antrenmanlarda sıcaktan ve soğuktan korunma ile dinlenme olanağı bulduğu binayı, yeniden dizayn ettiklerini söyledi. Şavluk, “Önümüz kış ve basın mensuplarının önceden kullandığı bina uzun süredir atıl kalmıştı. Binanın daha iyi şartlarda hizmete sokulması için gereken yapılıyor. Bir süre önce ebediyete uğurladığımız gazeteci arkadaşımız İlyas Haytan’ın ismini yönetim kurulumuzda aldığımız karar ile bu binaya verdik ve adının yaşatılmasına bir nebze katkımız olacağı için mutluyuz” dedi.
Denizlispor’a gösterdikleri vefa örneğinden dolayı teşekkür eden Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol, “Vefatıyla bizleri derin üzüntüye boğan değerli meslektaşımızı unutmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Vefa örneği göstererek tesislerdeki basın odasına arkadaşımız İlyas Haytan’ın isminin verilmesinden dolayı Denizlispor Yönetimine ve Denizlispor camiasına çok teşekkür ederiz” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın