Konyasporlu fulbolcular inanıyor!!

Konyasporlu fulbolcular inanıyor!!

Lige milli maçlar nedeniyle verilen arada Kasımpaşa A.Ş. ile hazırlık maçında karşılaşan ve 0-0 berabere kalan Torku Konyaspor'da, oyuncular Selim Ay, H. İbrahim Sönmez ve Abdülkerim Bardakçı, Eskişehirspor maçını kazanarak ligde yeniden bir çıkış yakalamak istediklerini söylediler.
 
SELİM AY: "Yeni bir periyot yakalayıp Konyaspor'u daha üst sıralara taşımak istiyoruz"
 
Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Çalışmalarımızda gayet güzel gidiyor. Kasımpaşa A.Ş. ile oynadığımız hazırlık maçı da o yaptığımız çalışmaların devamıydı. Eksiklerimizi görme ve oynamayan oyuncuların kendilerini tamamlaması adına güzel bir maçtı. Hazırlık maçı da olsa yenilmemek ve gol yememek bizim için moral oluyor. Son haftalarda puan kayıpları yaşıyoruz. Ama biz iyi bir takımız. İnşallah lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip çıkış yakaladığımız 4-5 maçlık periyot gibi yeni bir periyot yakalayıp Konyaspor'u daha üst seviyelere taşırız.
 
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ: "Eskişehirspor maçını kazanıp ligde yeniden çıkışa geçmek amacındayız"
 
Bizim adımıza güzel bir hazırlık maçı oldu. Milli maç arasında eksiklerimizi görme fırsatı bulduk. Çekişmeli bir maçtı. İstediğimiz gibi oynadık açıkçası. Ama golü bulamadık. Dediğim gibi bizim adımıza eksiklerimizi görmek iyi oldu. Haftaya ligde sahamızda Eskişehirspor ile oynayacağız. İnşallah o maçı kazanıp ligde yeniden çıkışa geçmek istiyoruz. 
 
ABDÜLKERİM BARDAKÇI: "3 maçlık kötü gidişe Eskişehirspor maçıyla dur diyeceğimize inanıyoruz"
 
Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiğimize inanıyorum. Lig temposunda bir maç oynadık. İnşallah bu tempoyu aynen ligde devam ettiririz ve 3 maçlık kötü gidişe dur deyip, üzerimizdeki toprağı atarak yeniden bir galibiyet serisine başlarız.  
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın