Konyaspor, Eskişehirspor maçıyla kötü gidişe dur diyecek!

Konyaspor, Eskişehirspor maçıyla kötü gidişe dur diyecek!

 
Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, takımın 3 haftadır devam eden puan kayıplarına kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağı Eskişehirspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak son vereceğine ve yeni bir çıkış yakalayacağına inandığını söyledi.
 
Ligde oynanan son 3 maçta 2 yenilgi, 1 beraberlikle birlikte bir düşüş sürecine giren takıma milli maçlar nedeniyle verilen aranın iyi geldiğine işaret eden Baydar, “Kendimizi yeniden toparlama fırsatı bulduk. Aynı zamanda zorlu maçlar serisinde zaman zaman yaşanan sakatlıklardan dolayı da sıkıntılı olan oyuncularımızın iyileşmeleri adına gerekli sürede oluştu. Hafta sonu Kasımpaşa ile lig ayarında bir de hazırlık maçı oynadık. Her şey bizim adımıza şimdilik iyi gidiyor. Eskişehirspor maçına sıkı bir şekilde hazırlanacağız. Amacımız 3 maçtır devam eden puan kayıplarına sahamızda ve seyircimizin önünde oynayacağımız Eskişehirspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak dur demek ve yeni bir çıkış yakalamak. Bu konuda teknik heyet ve oyuncularımıza güveniyoruz. Eskişehirspor maçından alınacak galibiyet, ilk yarının kalan haftalarında yolumuza daha sağlam ve emin adımlarla devam etmemize de katkı sağlayacak” diye konuştu. 
 
Baydar, taraftarlara da çağrıda bulunarak, “Rakibimiz konumu itibariyle bizimle oynayacağı karşılaşmaya ölüm-kalım maçı gözüyle bakıyor. Bu maçta seyirci olarak kendilerine ayrılan yeri dolduracaklar. Takımımız bu dönemin son Pazar maçına çıkacak. Gün ve saat itibariyle taraftarlarımızın ilgi göstermesi anlamında sıkıntı yaşanmayacak bir maç olacak. Kendilerinin Pazar günü Eskişehirspor ile oynayacağımız mücadelede de tribünleri doldurarak takımımızı yalnız bırakmayacaklarına ve itici güç olarak verecekleri destekle alınacak galibiyette pay sahibi olacaklarına inancımız tam” şeklinde görüş belirtti.  
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın