Yeni Malatyaspor'dan İskender açıklaması!

Yeni Malatyaspor'dan İskender açıklaması!

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, "Bu yıl aramıza yeni katılan futbolcumuz İskender Alın 10 günlük bir gecikme için kulübü federasyona verip alacağını tahsil etmek için gerekli işlemleri başlatmıştır" dedi. 

Yeni Malatyaspor adına Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel imzasıyla sarı-siyahlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Futbolcularımızın yıl içinde ödenecek olan peşinatlarının vadesi 10. ve 11. ay olmak üzere taksitler halinde ödeneceği kendileriyle yapılan sözleşmelerde belirtilmiştir. Kulübümüz 2 yıldır yapılan tüm sözleşmeleri harfiyen yerine getirmiştir. Şimdiye kadar herhangi bir aksilik olmadan ödemeler yapılmıştır. Bu yıl aramıza yeni katılan futbolcumuz İskender Alın 10 günlük bir gecikme için Kulübü Federasyona verip alacağını tahsil etmek için gerekli işlemleri başlatmıştır.
Kulübümüz mali yapısı olarak şimdiye kadar mali bir sıkıntı yaşamadan her yıl UEFA Kulüp lisansı almıştır. Bu yapılan hareketin iyi niyetli olmadığı ve gerek kulübümüz gerek camiamız tarafından kabul görmeyeceğinden dolayı, yönetim kurulu kararıyla İskender Alın kadro dışı bırakılmıştır. Saygılarımızla Kamuoyuna duyurulur."
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın