Trabzonspor başkan adayı güvence verdi!

Trabzonspor başkan adayı güvence verdi!

Trabzonspor başkan adayı Celil Hekimoğlu, 7 Aralık'ta bütün ekonomik sorunları sona erdireceklerini belirterek, Trabzonspor'a yeniden huzur ve refahın geleceğini söyledi. 

Bordo-mavili kulübün başkan adayı Celil Hekimoğlu, 5-6 Aralık'ta yapılacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyaret eden Hekimoğlu ve ekibi, daha sonra taban birlikleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
Büyük bir katılımın olduğu yemekte konuşma yapan Hekimoğlu, her kesimi ilgilendiren çok önemli projelerle yola çıktıklarını ifade ederek, "Tabanın dibinden en tepesine kadar Trabzonspor'u ilgilendiren ve Trabzonspor'a çok büyük katkılar sağlayacak bir çok projeler ürettik. Bunlar için profesyonel kadrolarımızla birlikte 1 yıldan beri çalışıyoruz. Trabzonspor'a katkı sağlayacağına inandığımız çok güzel projelerimiz var. Amatör sporlarda ve ferdi sporlarda Trabzonspor'da çok şeyler yapmak istiyoruz. Trabzon insanı çok yetenekli, özellikle ferdi sporlara yatkın bir yapıya sahip. Trabzonspor'a başkan adayı olmamızdaki ana kaynağımız burası zaten. Bu kimliği tanımak lazım. Burayı bilirsek Trabzonspor'da buna göre yönetebiliriz. Trabzonspor'u hep birlikte yönetmemiz lazım. Bu tek başına Celil Hekimoğlu veya başka birinin yapacağı bir iş değildir. Biz sizlerle paylaşabilirsek, sizlerden öğütler alabilirsek ve bunları hep birlikte harmanlayabilirsek Trabzonspor'u istediğimiz seviyeye getirebiliriz" dedi.
 
"FUTBOLCULARIMIZ VE ÇALIŞANLARIMIZ RAHAT OLSUNLAR"
Trabzonspor'da yaşanan çok ciddi sıkıntıların bulunduğunu ve bunları yakından takip ettiklerini belirten Hekimoğlu, "Trabzonspor'da çok ciddi sıkıntılar var. Ödemelerle ilgili sıkıntılar yaşanıyor. Geçen hafta Bosingwa serbest kaldı. Constant'da ayrıldı. Kadromuzda bir çok oyuncu serbest kalma riski ile karşı karşıya bu bizim için büyük bir felaket, o yüzden ben buradan futbol takımımıza, antrenörlerimize ve çalışanlarımıza seslenmek istiyorum. Lütfen rahat olun. Yeni bir yönetim geliyor. Her türlü ekonomik hazırlığını yapmış durumda. Geleceğiz ve ilk gün bütün problemlerinizi halledeceğiz. Herkes rahat olsun, lütfen maçlarını oynamaya devam etsinler. Bu maçları kazansınlar. Yüreklerini ortaya koysunlar. İnşallah 7 Aralık'ta Trabzonspor'daki bütün ekonomik sorunlar sona erecek. Trabzonspor'da yeniden huzur ve refah gelecek" ifadelerini kullandı.
Trabzonspor'un transfer odaklı yönetilemeyeceğine dikkat çeken Hekimoğlu, "Son yıllarda Trabzonspor sadece transfer odaklı yönetilmeye başlandı. 2 yılda yapılan 40 transfer var ve neticede ortada. Ali Kemal Denizci abimizi bizimle birlikte. Onlardan çok feiz alıyoruz. Trabzonspor yüreğiyle oynamalı. Kazandığımız şampiyonlukları yüreğimizle, gücümüzle oynayarak kazandık. Ziya beyde başladık. Yavuz Selim'de devam ederek bu başarıları kazandık. Ne zamanki Trabzonspor çok para harcamaya başladı, başarıda gitmeye başladı" şeklinde konuştu. 
 
"CAMİAMIZ DAĞILMIŞ DURUMDA"
Trabzonspor'un her zaman şampiyonluğa oynayacağını belirten Hekimoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Asla küçülmeyeceğiz. Trabzonspor her zaman şampiyonluğa oynayacaktır. Sportif yapısı ve kurumsal yapısı gereği her zaman şampiyonluğa oynamak zorundadır ama alt yapıyı ve tabanı unutmamak zorundayız. Bizler altyapıyı terk edersek, tabanı unutursak Trabzonspor başarılı olmaz. O yüzden hem emeği hem yüreği birleştirerek Trabzonspor'u layık olduğu yere getireceğiz. Bizler geçmişi bilmezsek geleceği inşa edemeyiz. Trabzonspor başkanlığı hedefi ile yola çıktım. Şunu gördüm, bizim camiamız gerçekten çok dağılmış. Bu yola girmeden 1 yıl önce, bu kadar dağıldığımızın farkında değildim. Kutuplara ayrıldık bu sorunu çözmemiz lazım. Bunu halletmeden hiç bir şey başaramayız. Bir şekilde bir araya gelmemiz lazım. Bugün burada çok güzel bir ekiple birlikteyiz. Bu kulübe hizmet eden bütün değerlerimize saygı duymamız lazım. Birlik ve beraberliği hiç kimse başaramadı. Hekimoğlu nasıl başaracak diyorlar. Ben yapmak için elimden geleni yapacağımı söylüyorum. Çünkü yüreğim buna açık. Hiç kimseye karşı bir ön yargım yok, hepsini çok seviyorum. Hiç kimseyle kötü bir mazim yok. O yüzden ter temiz duygularla bu işi başarmak istiyorum. Sizlerde destek olursanız buna başaracağıma inanıyorum. Bu manada bir açıklama yaptım. Trabzonspor'da birlikteliği yakalamak için güçlerimizi birleştirelim dedim. Bunu da eleştirenler oldu. Acaba Celil Hekimoğlu zayıf damı, güçlerini birleştiriyor diyenler oldu. Biz istiyoruz ki yumruk olalım, tek olalım. Hep bunu diyoruz. Bir olalım dedik başka tarafa çekilmeye başlandı.Bizim yönetim kurulumuz tamamen hazır. Belki 150-200 tane kardeşime kırmak zorunda kaldım. Herkes bizimle olmak istiyor. Çok büyük ilgi, alaka ve teveccü var yönetimimize. Yönetimimiz ekonomik yönden hazır. Projelerimiz hazır, profesyonel kadrolarımız hazır. 8 tane yöneticimizi açıkladık. Bunun bir sebebi var. Seçime gidiyoruz. Bizim karşımıza çıkması muhtemel iki aday var. Onlar hale daha başkan adaylıklarını açıklamadılar. Hiç bir yöneticileri açıklanmadı. Biz nihayetinde 1 yıldır başkan adayı olduğumuzu söylüyoruz ve bunu açıkladık."
Yemeğin sonunda ise katılımcılar Hekimoğlu ve ekibiyle bol bol fotoğraf çektirdiler. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın