"Konyaspor karşısında puan ya da puanlar almak istiyoruz"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Torku Konyaspor ile deplasmanda oynayacakları karşılaşmaya iyi şekilde hazırlanarak, puan veya puanlar almayı hedeflediklerini söyledi. 

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde çalışmalarını Samet Aybaba yönetiminde sürdüren Eskişehirspor’da tek hedef Torku Konyaspor ile pazar günü deplasmanda oynanacak olan karşılaşmadan puan çıkarmak. Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aybaba, bu sezon deplasmanda Eskişehirspor’un gol atamadığına dikkat çekti.

Konya’dan puan veya puanlar almak istediklerini ifade eden Aybaba, “Şu ana kadar bizim için her maç bir final. Bunun ilk ayağı da Konya. Arkadaşlarla birbirimiz anlamaya, saha içinde bir takım şeyleri değiştirmeye çalışıyoruz. Sadece geçmişi konuşmuyoruz. Önümüzdeki 6 maçı planlıyoruz. Onun için Konya maçı çok önemli. Tabii puan almak istiyoruz. Deplasmanda hiç gol atmamış bir takımız, gol atmak istiyoruz. Bütün keyifleri bir anda yaşamak istiyoruz. Çünkü bu şehir bunların hepsini yaşamaya layık bir şehir. Yavaş yavaş adapte oluyorlar. Bu maça iyi bir şekilde hazır olacağız” diye konuştu.

Aybaba yönetiminde yaklaşık 90 dakika süren antrenmanda oyuncular ısınma hareketlerinin ardından hız ve çabukluk çalıştı. Dar alanda yapılan pas ve şut çalışmasının ardından antrenman tamamlandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın