Selçuklu potada yenilgi ile tanıştı

Selçuklu potada yenilgi ile tanıştı

Türkiye Basketbol 2. liginde mücadele eden Selçuklu Belediyesi basketbol takımı ligin üçüncü haftasında İstanbul deplasmanında Beylikdüzü karşısında ilk mağlubiyetini aldı. Mavi beyazlılar ilk yarısını 35-33 geride kapattığı maçı farklı kaybetti.
Karşılaşmaya Barış, Ersin, Can, Kağan Kaya, Metehan ilk beşiyle  istekli başlayan ancak istediği oyunu sahaya yansıtmakta zorlanan Selçuklu Belediyesi mücadelenin ilk çeyreğini 24-15 geride kapattı. Maçın ikinci periyodunda da rakibine karşı etkili olan mavi beyazlılar bu çeyrekte sergilediği oyunla maça ortak olmak istediğini gösterdi. Mücadelenin üçüncü çeyreği için tekrar parkeye çıkan takımlar ilk bölümlerde karşılıklı olarak sayı buldular. Ancak son bölümlere doğru sayı bulmakta zorlanan Selçuklu Belediyesi sadece 7 sayı buldu ve üçüncü çeyrek 55-40 ev sahibi takımın üstünlüğü ile geçildi. Son bölümde rakibine yüklenen mavi beyazlılar rakibi karşısında etkili olsa de bulduğu 15 sayı yeterli olmada ve maçtan 71-55'lik sonuçla yenilgi ile ayrılmak zorunda kaldı.

Mücadelede Selçuklu Belediyesi takımında Barış 11, Ersin12, Mustafa Ünlü 6, Ferhat 11, Erhan 7, Emre 2, Onur 4, Kağan Kaya 2 sayı ile oynadı.
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın