Futbolda haftanın programı!

Futbolda haftanın programı!

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 13, Spor Toto 2. Lig'de 14, Spor Toto 3. Lig'de ise 17. hafta maçları yapılacak. 
 
Süper Lig'de 13. hafta mücadelesi yarın Antalyaspor-Osmanlıspor, Çaykur Rizespor-Torku Konyaspor ve Bursaspor-Kayserispor maçlarıyla başlayacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
  Spor Toto Süper Lig
 
 Yarın:
 
19.00 Antalyaspor-Osmanlıspor (Akdeniz Üniversitesi)
 
19.00 Çaykur Rizespor-Torku Konyaspor (Yeni Rize Şehir)
 
19.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)
 
28 Kasım Cumartesi:
 
16.00 Medicana Sivasspor-Medipol Başakşehir (Sivas 4 Eylül)
 
19.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Eskişehir Atatürk)
 
29 Kasım Pazar:
 
14.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
 
17.00 Beşiktaş-Akhisar Belediyespor (Başakşehir Fatih Terim)
 
20.15 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)
 
30 Kasım Pazartesi:
 
20.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)
 
 
 
- PTT 1. Lig
 
 
 
Yarın:
 
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Vartaş Elazığspor (Kamil Ocak)
 
19.00 Karşıyaka-Denizlispor (İzmir Atatürk)
 
28 Kasım Cumartesi:
 
13.30 1461 Trabzon-Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)
 
13.30 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk)
 
16.00 Adana Demirspor-Balıkesirspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
16.00 Şanlıurfaspor-Kayseri Erciyesspor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
18.30 Alanyaspor-Kardemir Karabükspor (Alanya Oba)
 
29 Kasım Pazar:
 
16.00 Altınordu-Yeni Malatyaspor (İzmir Atatürk)
 
18.30 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)
 
 
 
- Spor Toto 2. Lig
 
 
 
Beyaz Grup
 
-----------------
 
28 Kasım Cumartesi:
 
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Pendikspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
 
13.30 Bandırmaspor-Sarıyer (Bandırma 17 Eylül)
 
29 Kasım Pazar:
 
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
 
13.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Bayrampaşa (12 Şubat)
 
13.30 Fethiyespor-Ümraniyespor (Fethiye İlçe)
 
13.30 İstanbulspor-Hatayspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
 
13.30 Kırklarelispor-Orduspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
 
13.30 Hacettepe-Pazarspor (Cebeci İnönü)
 
13.30 Nazilli Belediyespor-Menemen Belediyespor (Nazilli İlçe)
 
 
 
Kırmızı Grup
 
-----------------
 
28 Kasım Cumartesi:
 
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Fatih Karagümrük (Seyrantepe DİSKİ)
 
13.30 Kartalspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kartal)
 
13.30 Kocaeli Birlikspor-Keçiörengücü (Kocaeli Alpaslan Türkeş)
 
13.30 Manisaspor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)
 
29 Kasım Pazar:
 
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
 
13.30 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediye)
 
13.30 Ankara Demirspor-MKE Ankaragücü (TCDD Ankara Demirspor)
 
13.30 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe)
 
13.30 Eyüpspor-Gümüşhanespor (Eyüp)
 
 
 
- Spor Toto 3. Lig
 
 
 
1. Grup
 
----------
 
29 Kasım Pazar:
 
13.00 Cizrespor-Erzin Belediyespor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
13.30 Tekirdağspor-Gölbaşıspor (Namık Kemal)
 
13.30 Silivrispor-Arsinspor (Silivri)
 
13.30 Maltepespor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Maltepe Hasan Polat)
 
13.30 Altay-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)
 
13.30 Tire 1922-Bursa Nilüferspor (Tire 4 Eylül)
 
13.30 Turgutluspor-Kırıkhanspor (Turgutlu 7 Eylül)
 
13.30 Yeşil Bursa-Kızılcabölükspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
 
13.30 Kozan Belediyespor-Düzcespor (İsmet Atlı)
 
 
 
2. Grup
 
----------
 
28 Kasım Cumartesi:
 
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
 
29 Kasım Pazar:
 
13.00 Payasspor-Orhangazispor (Payas İlçe)
 
13.00 Diyarbekirspor-Sultanbeyli Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
 
13.00 Yomraspor-Derincespor (Yomra İlçe)
 
13.30 Etimesgut Belediyespor-Adliyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
 
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)
 
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Sakaryaspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
 
13.30 Gaziosmanpaşa-Zara Belediyespor (Gaziosmapaşa)
 
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Sancaktepe Belediye)
 
 
 
3. Grup
 
----------
 
28 Kasım Cumartesi
 
13.30 Niğde Belediyespor-24 Erzincanspor (Niğde 5 Şubat)
 
29 Kasım Pazar:
 
13.00 Körfez İskenderunspor-Van Büyükşehir Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
 
13.00 Dersimspor-Bergama Belediyespor (Tunceli Atatürk)
 
13.30 Manavgatspor-Batman Petrolspor (Evrenseki)
 
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Çine Madranspor (Tavşanlı Ada)
 
13.30 Dardanelspor-Çatalcaspor (18 Mart)
 
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çorum Belediyespor (Darıca İlçe)
 
13.30 Beylerbeyispor-Kastamonuspor 1966 (Beylerbeyi 75. Yıl)
 
13.30 Gölcükspor-Bayburt Grup Özel İdare (Gölcük Şehir)
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın