Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya’da Yapıldı

Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya’da Yapıldı

 
Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2015 faaliyet takviminde yer alan Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı.

Selçuk Üniversitesi 75.Yıl Spor Salonunda yapılan şampiyonaya; Konya Engelliler Spor Kulübü, Karabük Gençlik Ve Spor Kulübü, Diyarbakır Ortopedik Engelliler Gücü Spor Kulübü,Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü, Adana Umudun Işığı Engelliler Spor Kulübü, Fethiye Gençlik Spor Kulübü, Samsun Ekspres Engelli Gençlik Ve Spor Kulübü ve Konya Eğitim Ve Gençlik Spor Kulübünden toplam 120 kişi katıldı.

Müsabakalara Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Nizamettin Çiftçi, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyon Başkanı Arif Ümit Uztürk ve yönetim kurulu üyeleri katılarak sporculara destek verdiler. 

Şampiyona sonucunda; 1.Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü, 2.Adana Umudun Işığı Engelliler Spor Kulübü, 3.Samsun Ekspres Engelli Gençlik Ve Spor Kulübü, 4.Konya Eğitim Ve Gençlik Spor Kulübü oldu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın