Konspor

Her takımı yenebilecek güçteyiz

 Her takımı yenebilecek güçteyiz

 
Konya Anadolu Selçukspor’un genç oyuncusu Tufan Özbozkurt Hatay maçında da galip gelmek istediklerini belirtirken ligdeki her takımı yenebilecek güçte olduklarını belirtti.
 
Anadolu Selçukspor’da Hatayspor hazırlıkları sürüyor. Takımın genç oyuncusu Tufan Özbozkurt Bugsaşspor maçından üç puan ile ayrılmanın kendilerini mutlu ettiğini kaydederek “Haftalardır iyi futbol oynamamıza rağmen gol atamıyorduk, bunun neticesinde bu hafta hem güzel oynadık hemde gol attık. 1-0 kazandık ancak maç daha farklı olabilirdi. 2 ya da 3-0 kazanabilirdik. Takım olarak oynadığımız futbolun karşılığında bu galibiyeti hak etmiştik. Ligde şu anda bulunduğumuz konum bizim olmamız gereken yer değil. Oynadığımız futbolun karşılığında daha üst sıralarda olmalıydık. Haftalar ilerledikçe daha yukarılarda olacağımıza inanıyorum” dedi.
 
KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM
 
Her takımı yenebilecek güçte olduklarını kaydeden Tufan Özbozkurt “Antrenmanlarda daha çok çalışıp rakiplerimiz karşısında üstün futbolcumuzu gollerle süslemek amacındayız. Bunu yapabileceğimizi biliyoruz. Hatay’da kazanıp daha yukarılara tırmanacağız. Geçtiğimiz sezon Konyaspor kadrosunda olduğum dönemde forma şansı bulamamıştım. Maç oynamak istiyordum ve buraya geldim. Burada olmaktan son derece mutluyum, Daha çok maç oynayıp kendimi geliştirmek istiyorum. Tecrübe edinerek tekrar Konyaspor kadrosuna girmek için çalışacağım” ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor