Usta, listesini kamuoyuna tanıttı!

Usta, listesini kamuoyuna tanıttı!

Trabzonspor Kulübü'nün hafta sonu yapılacak olağan genel kurulu öncesinde, başkan adaylarından Muharrem Usta, yönetim kurulu listesindeki kişileri tanıttı.
 
Usta, bir otelde düzenlenen organizasyonda yaptığı konuşmasına, "2010-2011 şampiyonu Trabzonspor" ifadeleriyle başladı.
 
Bordo-mavili kulübün 50. yılında şampiyonluk yaşaması için yola çıktıklarını vurgulayan Usta, "Üzerimizde şanlı tarihin bizlere yüklemiş olduğu bir ödev var. Bu tarihi içine iyi hapsetmiş ve sindirmiş olan milyonlarca Trabzonspor taraftarı için şampiyonluktan başka hiçbir hedef olamaz. İnanın bu şanlı tarihin sayfalarına yeni sayfaları hep birlikte ekleyeceğiz. Bu yol gerçekten hepimiz açısından çok değerli. Zor bir yol belki ama milyonlar var oldukça biz yola çıkmış olduğumuz ekip arkadaşlarımızla, hangi engeller önümüzde olursa olsun, o mutlu sonlara bundan sonra da defalarca ulaşacağımıza inanmış durumdayız" diye konuştu.
 
-"Şampiyonluk ve sportif başarı olmazsa olmazdır"
 
Kulübün, içinde bulunduğu sıkıntılara karşı, tarihinden gelen gücün hiçbir engel tanıyamayacağını ifade eden Usta, şunları söyledi:
 
"Belki ekonomik olarak zor durumda, sportif olarak da büyük sorunlar içinde olabiliriz. Belki de en önemlisi itibar olarak asla içimize sindiremeyeceğimiz bir durumla karşı karşıya olmuş olabiliriz ama bu şanlı tarihin bize verdiği güç ve Trabzonspor'un dinamiklerine inancımızla camiaya seslenmek istiyorum. Bizler zor şartlarda da olsak, o büyük Trabzonspor'un markası ve değeri bizim içimizde var olduğu sürece, bütün taraftarımızla 'Bayrakları sandıktan çıkarın 50. yılda şampiyonluğa koşuyoruz' sloganıyla yola çıktık. Bizim için şampiyonluk ve sportif başarı olmazsa olmazdır. Trabzonspor'un olduğu yerde başarı dışında hiçbir zorluk bizi yıldırmamalı, içimize sindirmemeliyiz. Yıllarımızı 'Aman, ekonomimiz toparlansın, kendimize gelelim' diye geçirme lüksünün olmadığını ifade etmek istiyorum."
 
Sporun kardeşlik ve dostluk için ne kadar önemli bir misyon üstlendiğini göstermek istediklerini vurgulayan Usta, olağan genel kurulun Trabzonspor'un tarihine leke sürmeden geçmesi yönünde temennide bulundu.
 
Usta ve listesindekiler, öz geçmişlerinin okunmasının ardından sahneye çıkarak fotoğraf çektirdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın