Torku Konyaspor efsaneleri unutmuyor!

Torku Konyaspor efsaneleri unutmuyor!

Torku Konyaspor Kulübüne geçmiş yıllarda hizmet eden isimlerin onure edilerek ödüllendirilmesini amaçlayan 'Efsanelere Vefa Töreni' nin 5.cisi Antalyaspor ile oynanan 14.hafta maçı öncesinde gerçekleştirildi.
 
Torku Konyaspor'un eski oyuncuları Mustafa Bakım ile Tuncay Şimşek'e, Kulüp Başkanı Ahmet Şan tarafından kulübe vermiş oldukları hizmetlerden dolayı plaket ve üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması takdim edildi.
 
'Biz büyük bir aileyiz ve bu aileye hizmet eden herkesi yeniden Konyaspor sevgisi etrafında birleştirmek amacıyla yola çıktık' sözleriyle açıklamasına başlayan Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, "Geçmişte kulübümüze başarıyla ve Konyaspor sevgisiyle hizmet eden değerli isimler Mustafa Bakım ve Tuncay Şimşek'i yeniden aramızda görmek çok güzel bir duygu. Bizim hepimizin orta paydası Konyaspor ve takımımızın başarılı olması. Bu doğrultuda kırgınlıkları ve küskünlükleri bir kenara bırakarak herkesi Konyaspor etrafında bir araya getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. 'Efsanelere Vefa Ödül Töreni' de bunun önemli ve değer verdiğimiz bir parçası haline geldi. Konyaspor'umuza geçmiş yıllarda oyuncu ve sonrasında da değişik alanlarda hizmet vermiş Mustafa Bakım ve Tuncay Şimşek'e geç kalınmış bir şekilde de olsa şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah bundan sonrada kendileri Konya'mıza ve Konyaspor'umuza hizmet vermeye devam edecekler" diye konuştu.
 
Böylesine anlamlı bir törenle hatırlandıkları için mutlu olduklarını ve duygulandıklarını ifade eden Torku Konyaspor'un eski oyuncularından Tuncay Şimşek ise, "Zor günlerde ve tamamen içimizdeki Konyaspor sevgisi ile hizmet ettiğimiz kulübümüzün bugün bize yapmış olduğu jestten dolayı başta Sayın Başkanımız ve Yöneticilerimiz olmak üzere bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bizim için gerçekten unutulmaz çok güzel bir anı oldu. İnşallah Konyaspor'umuz yakaladığı çıkışı devam ettirecek ve ligde daha güzel sonuçlarla daha güzel yerlerde olacaktır" dedi.
 
'Bu güzel stadyumda bu muhteşem taraftarın önünde ödül aldığımız için inanın çok mutluyuz' diyen eski takım kaptanlarından Mustafa Bakım ise, "Hatırlanmak, unutulmadığını görmek hizmet eden insan için ödüllerin en büyüğü ve en önemlisidir. Konyaspor Kulübü Başkanımız Sayın Ahmet Şan ve yöneticilerimize bu organizasyon için teşekkür ediyoruz. Eski günlerimizi yeniden hatırladık ve Konyaspor'lu olduğumuz, Konyaspor'umuza hizmet verdiğimiz için kendimizle bir kez daha gurur duyduk. Takımımız şu an ligde iyi bir şekilde yolunda ilerliyor. İnşallah daha güzel günler Konyaspor'umuzla birlikte olur" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın