Kadınhanı stadı açıldı

Kadınhanı stadı açıldı

Kadınhanı Belediyesi ve Spor Toto teşkilatı tarafından bakıma alınan Kadınhanı ilçe stadı Selçukspor maçı öncesi yeni çehresiyle hizmete girdi.

Geçtiğimiz sezonun bitimiyle birlikte bakıma alınan Kadınhanı İlçe Stadyumu düzenlenen törenle açıldı. Tesis açılışına Kadınhanı Kaymakamı Ercan Çiçek, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük , Kadınhanı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Küçükacar, Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürü Ramazan Topuz ve  diğer yetkililer ile takımların temsilcileri katıldı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Kadınhanı Belediye Başkanlığının ortaklaşa gerçekleştirdiği tesislerin suni çim zemin tamamlanması ve sahayı çevreleyen bölümlerin ardından futbol oynamaya hazır hale getirildi.

Dualar eşliğinde kesilen kurbanın ardından Kadınhanı Kaymakamı Ercan Çiçek, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük , Kadınhanı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Küçükacar kurdaleyi keserek sezonun 8. haftasında ilk maç oynandı.

Tören öncesinde kısa bir konuşma yapan Kadınhanı Belediyesi ve aynı zamanda Saiteli Kadınhanı Belediyespor başkanı Mehmet Nuri Ödük, “Gerek profesyonel, gerekse amatör müsabakalarda Türk futboluna hizmet etmenin gururu içerisinde 2015-2016 sezonunu 8. Haftasına yetiştirdiğimiz bu tesisleri hizmete sokmanın mutluluğu içerisindeyiz. Stadımız Konya ve Kadınhanı futboluna hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın