Konyaspor Futbol Basketbol Diğer Sporlar Anadolu Selçuk Spor Yerel Gündem
Konyaspor için Türk Yıldızları'ndan özel gösteri!
11.12.2015 11:56 - konspor.com
Facebook Paylaş Tweet Paylaş
 
Spor Toto Süper Lig'in 15.haftasında Kasımpaşa A.Ş. ile karşılaşacak Torku Konyaspor, dünyanın en iyi üç akrobasi takımından biri olarak kabul edilen 'Türk Yıldızları'nın kendileri için hazırlamış olduğu özel gösteriyi izledi.
 
3'üncü Ana Jet Üs 134'üncü Akrotim Filo Komutanlığı'ndaki gerçekleşen gösteri öncesinde Teknik Direktör Aykut Kocaman, Sportif Direktör Murat Erdoğan ve takım kaptanları Ali Çamdalı ile Uğur İnceman takımı temsilen 3'üncü Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hv.Plt.Tümg.Haluk Şahar'ı ziyaret ederek bir süre sohbet ederken kendisine Konyaspor'un formasını takdim ettiler.
 
Teknik Direktör Aykut Kocaman, teknik ekip ve oyuncular, daha sonra kendileri için hazırlanan özel gösteriyi izlemek üzere alana geçtiler.
 
7 kişilik ekipten oluşan 'Türk Yıldızları Akrobasi Takımı' nın gösterisi öncesi yetkililer tarafından teknik heyet ve oyunculara kısa bir bilgi verildi.
 
'Türk Yıldızları Akrobasi Takımı'nın yaklaşık 30 dakika süren ve nefesleri kesen gösterisini büyük bir beğeni ile takip eden teknik heyet  ve oyuncular bol bol video ve fotoğraf çekmeyi de ihmal etmediler.