"Konya milli şehir!"

Örnek bir taraftar profili ve milli takım şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Konya... Büyükşehir Belediyesi Torku Arena’nın kazandırdığı avantajla adeta spor şehri konumuna ulaşan Konya, Türkiye, spor camiasında sık sık gündem oluşturuyor. Özellikle Konyaspor taraftarları, futbol adamları ve spor yorumcuları tarafından da takip ediliyor. Kentin bu değerini en çok takip edenler arasında eski futbolcu Hakan Ünsal da bulunuyor. 
 
Futbolseverler an be an takip ediyor. Torku Konyaspor, Passolig’de Anadolu’nun lideri konumunda bulunuyor.
 
Yeşil beyazlı camianın Süper Lig’deki başarıları Türkiye’deki futbol adamları ve spor yorumcuları tarafından takdir ediliyor.
 
Konya’yı takip edenler arasında eski futbolcu Hakan Ünsal da var. KONTV Haber Muhabiri İbrahim Doğan’a konuşan Ünsal, kentin spor şehri sıfatını taşıdığını dile getirdi.
 
Ünsal, Konya’nın milli takım maçlarında sınavı başarı ile geçtiğini belirtti. Hakan Ünsal, Konyaspor taraftarlarının Türkiye’ye örnek olması gerektiğinin altını çizdi.
 
Konyaspor taraftarlarını yakından takip ettiğini ve başarılarını takdire şayan bulduğunu ifade eden Ünsal, “Benim için Konya’nın ayrı bir önemi var” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın