Okullararası gençler güreş müsabakaları yapıldı

Okullararası gençler güreş müsabakaları yapıldı

 
2015-2016 Öğrenim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Okullar arası Genç Erkekler Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği müsabakaları 19-20 Aralık 2015 tarihleri arasında yapıldı.

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Güreş Salonunda yapılan İl Birinciliği müsabakalarında Grekoromende 11 okuldan 20 sporcu, Serbestte ise 12 okuldan 18 sporcu mücadele etti. Müsabakalar sonucunda dereceye giren isimler şu şekilde oluştu;

Grekoromen; 42-46 kg 1.Kerim Sağdıç (Loras Anadolu İHL), 50 kg 1.Ayhan Özdemir (Selçuklu Halil İbrahim Hekimoğlu MTL), 2.Kolbeyk Siesheulu (Selçuklu Uluslararası İHL),

55 kg 1.Ahmet Altan (Selçuklu Halil İbrahim Hekimoğlu MTL),

60 kg 1.Cihat Liman (Selçuklu Bosna Hersek İHL), 2.Ali Doğan (Konya Meslek Tek. AL.), 3.Furkan Çetinkaya (Selçuklu Bosna Hersek İHL), 3.Cüneyt Kaplan (Selçuklu Bosna Hersek İHL),

 66 kg 1.Yasir Özkış (Selçuklu Adil Karaağaç Mes.Tek.AL.),

74 kg 1.Abdurrahman Kalkan (Konya Meslek Tek. AL.), 2.Talha Sert (Selçuklu Bosna Hersek İHL), 3.Oğuz Celep (Selçuklu Meslek Teknik AL), 3.Alper Murat Erduran (Selçuklu Halil İbrahim Hekimoğlu MTL),

84 Alperen Sezen (Seydişehir Ilıca Mes.Tek.AL),

96 kg 1.Samet Mutlu (Şems-i Tebrizi İHL), 2.Ruhat Seçilmiş (Selçuklu Meslek Teknik AL), 3.Berat Karabulut (Özel Merve Büyükkoyuncu AL), 3.Abdül Akgün (Özel Merve Büyükkoyuncu AL),

96-100 kg 1.Tahsin Özden (Selçuklu İMKB Mes.Tek.AL),

Serbest; 42-46 kg 1.Yasin Eser (Konya Meslek AL),

50 kg 1.Mustafa Razhap (Uluslararası Anadolu İHL), 2.Nazımber Mamundum (Uluslararası Anadolu İHL),

55 kg 1.Ethem Özkul (Konya Meslek Tek.AL), 2.Hakan Köprülü (Karatay Anadolu İHL), 3.Burak Kalkan (Karatay Anadolu İHL),

60 kg 1.Kaan Ayrancı (Konya Spor Lisesi),

66 kg 1.Ali Magomet (Uluslararası Anadolu İHL), 2.Mehmet Ali Yiğit (Konya Meslek Tek.AL), 3.Ali Smam (Uluslararası Anadolu İHL),

74 kg 1. Bahattin Karaman (Konya Meslek Tek.AL), 2.Nazarnabi Ulu (Uluslararası Anadolu İHL), 3.Necati Büyük. (Naciye Mumcuoğlu AL), 3.Ali Demir (Bosna Hersek İHL),

84 kg 1.Mehmet İnan (Konya Meslek Tek.AL), 2.Maksat Assam (Uluslararası Anadolu İHL),

96 kg 1.İsmail Taş (Selçuklu İMKB),

96-100 kg 1.M.Can Gün (Konya Meslek Tek.AL).
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın