Selçuklu'da Ted mesaisi

Selçuklu'da Ted mesaisi

Türkiye Basketbol 2. Ligi A gurubunda mücadele eden Selçuklu Belediyesi Basketbol A Takımı ligin 9. haftasında deplasmanda İstanbul temsilcisi Ted Koleji ile karşı karşıya gelecek. Samsun Anaket maçının ardından izin yapmadan çalışmalara başlayan mavi beyazlılar ilk olarak Koç İsmail Beleş ile uzun süren bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıdan sonra ağırlık ve kondisyon antrenmanı yapan Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı Salı günü topla çalışma yaptı.

Çalışma esnasında tecrübeli antrenör İsmail Beleş, istediklerini yapmaları konusunda oyuncuları sık sık uyararak hatalarını gidermelerini istedi. Samsun yenilgisini tamamen unutarak Ted maçına konsantre olunmasını isteyen Beleş, oyuncularını galibiyete konsantre etmeye çalışıyor.

Çalışmalar yüksek tempoda devam ederken takımda eksik oyuncu bulunmuyor. Çalışmalarda oyuncular hırsı ve istekli oluşlarıyla dikkat çekiyor. Selçuklu Belediyesi'nin Ted Koleji ile karşılaşması 19 Aralık Cumartesi günü saat: 17:00 da Bayrampaşa Spor Salonunda oynanacak. Mavi beyazlılar bu zorlu mücadele için hazırlıklarını Perşembe günü tamamlayarak İstanbul'a hareket edecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın