Selçuklu Belediyesi 2 sayıyla kaybetti

Selçuklu Belediyesi 2 sayıyla kaybetti

Selçuklu Belediyesi Basketbol Takımı deplasmanda Ted takımına karşı oynadığı ve iki kere uzayan maçı 96-94 kaybetti. Mavi beyazlılar bu sonuçla ligde dördüncü yenilgisini aldı.
 
Türkiye Basketbol 2. liginde mücadele eden Selçuklu Belediyesi basketbol takımı ligin 9. haftasında İstanbul deplasmanında Ted takımı ile karşı karşıya geldi. Normal süresi 72-72 biten maçın ilk uzatma devresini 83-83 beraberlikle tamamlayan mavi beyazlılar son uzatma devresini 96-94 ile tamamlayarak maçtan yenilgi ile ayrıldı.

Bayrampaşa Spor Salonunda oynanan ve büyük bir mücadeleye sahne olan karşılaşmanın ilk çeyreği 21-17 ilk yarı ise 44-33 ev sahibi takımın üstünlüğü ile geçildi. Maçın üçüncü çeyreğinde aradaki farkı daha da azaltan Selçuklu Belediyesi skoru 59-57'ye taşıdı. Maçın son çeyreğinde son düdük çaldığında 72-72'lik eşitlik olunca maç uzadı. İlk uzatma devresinde 83-83'lük eşitlik maçın tekrar uzamasına neden oldu. İkinci uzatma devresi sona erdiğinde ise skor 96-94 ile Ted takımının lehineydi. Bu sonuçla Selçuklu Belediyesi ligdeki dördüncü yenilgisini alırken üst üste son 3 maçını kaybetmiş oldu. Mavi beyazlılar bu hafta sonu kendi sahasında Karşıyaka takımını konuk edecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın