Ziraat Türkiye Kupası Gruplarında 3 ve 4. Hafta programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası Gruplarında 3 ve 4. Hafta programı açıklandı

 
Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı. 
Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:
 
Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar
9 Ocak Cumartesi
12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)
13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)
14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)
17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)
18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)
20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)
 
10 Ocak Pazar
13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)
17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)
18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Bursaspor - Boluspor
20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)
 
11 Ocak Pazartesi
13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)
19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)
 
Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar
12 Ocak Salı
12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)
13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)
17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)
19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)
20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)
 
13 Ocak Çarşamba
12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)
14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)
16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)
18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)
20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)
 
14 Ocak Perşembe
12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)
14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)
16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)
20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)
 
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın