“Amacımız ligi olabildiğince üst sıralarda tamamlamak”

“Amacımız ligi olabildiğince üst sıralarda tamamlamak”

Önder Sami Güven: "Kadro yapımıza uygun, genç, istikbal vaadeden isimler öncelikli olmak üzere devre arası çalışmalarında en az 3 futbolcuyu kadromuza katmayı planlıyoruz” 

İkinci yarı hazırlıklarını Konya’da sürdüren Konya Anadolu Selçukspor’da hazırlıkların sorunsuz bir şekilde sürdürüldüğünü kaydeden Kulüp Başkanı Önder Sami Güven, “Amacımız ligi olabildiğince üst sıralarda tamamlamak. Bu doğrultuda önce Konya’da sonrada Antalya’da yapılacak hazırlık kampımızda hazırlık maçları da oynayacağız. Ayrıca en az 3 futbolcuyu kadromuza katmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Konya’da başlayan ikinci yarı hazırlıklarımızın sorunsuz bir şekilde devam ettiğini kaydeden Önder Sami Güven, “Kendi tesislerimizde yapacağımız antrenmanlarda eksiklerini tamamlayacak takımımız sonrasında yapacağı on günlük Antalya kampı ile lig hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürecektir. Ligin ilk yarısında birçok müsabakada rakiplerimizden iyi oynamamıza rağmen skor olarak karşılığını alamamıştık. Takımımız yapacağı çalışmalar ile bu yöndeki eksikliği gidererek mücadelenin karşılığını alabilmek adına lige hazır girmeye çalışacaktır. Takımımızdan beklentimiz, yaşanan şanssızlıkların da önüne geçerek ligin ikinci yarısında daha iyi performans göstermesi olacaktır. Bu anlamda yönetim kurulumuz gereken her türlü fedakarlığı yapmaya çalışmaktadır. Amacımız ligi olabildiğince üst sıralarda tamamlamak olacaktır” dedi.

5 ocak 2016 tarihinde başlayacak Antalya kampında özel maçlarla lig hazırlığının süreceğini kaydeden Kulüp Başkanımız Önder Sami Güven : “Antalya kampında kondisyon çalışmalarının yanı sıra teknik ve taktik ağırlıklı antrenmanlarda yapacak takımımız 7 Ocak 2016 tarihinde 3.Lig 2.Grup takımlarından Payas Belediyespor ile 10 Ocak 2016 tarihinde ise 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Kocaeli Birlikspor ile birer özel maç yapacak” dedi.
 
Aramızdan ayrılan bazı oyuncuların olduğunu hatırlatan Güven, “Kadromuzun takviye edilmesi adına başlatılan çalışmalar sürdürülüyor.  Kadro yapımıza uygun, genç, istikbal vaadeden isimler öncelikli olmak üzere devre arası çalışmalarında en az 3 futbolcuyu kadromuza katmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın