Konspor

Konyaspor'da 4 futbolcu için karar veriliyor!

Konyaspor'da 4 futbolcu için karar veriliyor!

 
Sportif direktör Murat Erdoğan ve Özgür Özkaya ile yollarını ayıran Torku Konyasporda gözden çıkarılan oyuncular Dossa, Sissoko ve Kenan Özer hakkında teknik direktör Aykut Kocaman ile görüşen yönetim kararını verdi. 
 
Ligin ilk 4 maçında süre alan Dossa Junior’un belli bir bedel getirmesi halinde gönderileceği, aksi takdirde takımda kalacağı öğrenildi. Aykut Kocaman’ın Dossa’nın iyi bir stoper olduğunu söylediği, ancak takım içerisinde sergilediği tavırlardan dolayı elektrik alamadığı ifade edildi.
 
 Yeşil-beyazlılarda ismi gönderilecekler listesinin başında yer alan Sissoko’nun, Aykut Kocaman’ın, “Yetenekli ancak bize faydalı olmadı” raporu üzerine teklif gelmesi halinde gönderileceği belirtildi.  
 
Bu sezon fazla forma şansı bulamayan Kenan Özer’in de bileti kesilmek üzere.  Kenan Özer’in kulübe maddi getirisi olmadan gidemeyeceği öğrenildi. 
 
Sezon başında kendisinden kulüp bulması istenen ancak, bulamadığı için Konya’da kalan Tomas Borek’e kupa maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle para cezası verileceği ve ardından takımla ilişiği kesileceği öğrenildi. 
 
MKoc
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor