Torku Konyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a konuk oluyor...

Torku Konyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a konuk oluyor...

Spor Toto Basketbol Ligi'ne 14, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 13 ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 15. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Potada 2016 yılının ilk derbisi Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapılacak müsabaka, 3 Ocak Pazar günü saat 16.00'da başlayacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Basketbol Ligi

Yarın: 

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Torku Konyaspor (Cebeci)

16.00 Türk Telekom-Galatasaray Odeabank (Ankara)

17.00 Royal Halı Gaziantep-Muratbey Uşak Sportif (Karataş Şahinbey)

18.00 Pınar Karşıyaka-Demir İnşaat Büyükçekmece (Karşıyaka)

18.00 Trabzonspor Medical Park-Darüşşafaka Doğuş (Hayri Gür)

3 Ocak Pazar:

16.00 Beşiktaş Sompo Japan-Banvit (Sinan Erdem)

19.00 Anadolu Efes-Rönesans TED Ankara Kolejliler (Abdi İpekçi)

4 Ocak Pazartesi:

19.00 Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor-Fenerbahçe (Giresun 19 Eylül)

 

- Kadınlar Basketbol Süper Lig 

 

Yarın: 

14.00 BOTAŞ-Adana ASKİ (Menderes)

16.30 Basketbolu Geliştirenler Derneği-Orduspor (Caferağa)

3 Ocak Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Yakın Doğu Üniversitesi (Canik Belediye Hasan Doğan)

16.00 Galatasaray-Beşiktaş (Abdi İpekçi)

16.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-Abdullah Gül Üniversitesi (Mimar Sinan)

18.15 İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe (Prof. Dr. Turgay Atasü)

 

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

 

3 Ocak Pazar:

13.30 Bandırma Kırmızı-Adanaspor (Banvit Kara Ali Acar)

14.00 Gelişim Koleji-Pertevniyal (Gelişim Koleji)

15.00 Akhisar Belediyespor-Sinpaş Denizli Basket (Akhisar Belediye)

15.00 Socar Spor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (ENKA)

16.00 Afyonkarahisar Belediyespor-Best Balıkesir (Afyonkarahisar Atatürk)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Gediz Üniversitesi (Acıbadem Üniversitesi)

16.00 TOFAŞ-Final Spor (TOFAŞ)

17.00 Eskişehir Basket-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Anadolu Üniversitesi)

18.00 Melikşah Üniversitesi-İstanbul DSİ (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın