Konspor

Trabzonspor teknik direktörlüğe kimi getirecek?

Trabzonspor teknik direktörlüğe kimi getirecek?

 
Trabzonspor yönetiminin, takımın başına getirmek istediği Mircea Lucescu ile önümüzdeki günlerde bir görüşme daha yapacağı öğrenildi.
 
Gerçekleştirecek toplantının ana gündem maddesi Rumen teknik adamın istediği transfer bütçesinin yanı sıra kendisinin ve ekibinin alacağı ücret olacağı öğrenildi.
 
Tecrübeli teknik adam ile anlaşma sağlanması durumunda takım sezon sonuna kadar genç bir isme emanet edilecek. Bu kişinin Hami Mandıralı ya da Fatih Tekke olması bekleniyor. Sadi Tekelioğlu ise altyapıya dönecek
 
Teknik direktör arayışı hakkında konuşan Başkan Muharrem Usta, "Lucescu'nun, Ukrayna'dan ayrılacağını düşünüyorum. Ayrılırsa da 1-2 hafta içinde bizimle bir yola başlayacak. Lucescu olmazsa Juande Ramos ile görüşmemiz var" dedi. 
 
Taraftarlardan sabır isteyen Muharrrem Usta,"Sorun derin ama taşlar yerine oturacak. Kaç yılımız başarısızlıkla geçti. Yarım devre için sabır dostlar. Hedef 50. yıl. Doğru adımlarla ve istikrarlı bir yürüyüşle asla bu yoldan şaşmak yok." ifadelerini kullandı. 
 
Öte yandan gelecek sezon maçlarını yapımı süren Akyazı Stadyumu'nda oynamayı planlayan Trabzonspor'da yönetim, Avni Aker'deki son sezonun ikinci yarısı için özel bir kombine kampanyası düzenledi.
 
Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz, 2015-2016 sezonu 2. Yarı kombine kart fiyatlarını belirledi. Kampanyaya ek olarak Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağımız son devre için kadın, öğrenci ve 61 yaş üstü taraftarlarımıza yüzde 10'luk indirim uygulanacak. Kombine kart satışlarına 05.01.2016 Salı günü saat 10.00'dan itibaren kulübümüz Sadri Şener Merkez binası satış ofisimizde başlanacaktır" ifadesi kullanıldı.
 
Kombine kartlarda indirime gidilirken, "Avni Aker'de son devre. Sen olmadan olmaz" ifadeleri de kampanyanın sloganı olarak belirlendi. Bordo-mavililerde ikinci yarı kombine kart fiyatları şöyle açıklandı: "VIP: 1.500, Kapalı orta: 750, Kapalı kenar: 500, Maraton orta: 350, Maraton kenar: 250, kale arkaları: 100 TL."

ligtv
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor