Konyaspor Beşiktaş’tan oyuncu istedi mi?

Konyaspor Beşiktaş’tan oyuncu istedi mi?

 
Spor toto Süper Ligde sezonun ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da bu gün başlayan Torku Konyaspor’da ilk antrenman sabah saatlerinde gerçekleştirilirken transfer çalışmaları da hafta çinide değerlendirilecek.

Konyaspor futbol komitesi Antalya’da teknik direktör Aykut Kocaman ile bir araya gelerek transfer hakkında görüş alışverişinde bulunacak.

Yeşil Beyazlı yönetim kurulu haftalık olağan toplantısında bu akşam bir araya gelerek önce kendi arasında değerlendirme yapacak. 

Beşiktaş ile ismi son günlerde fazlasıyla anılan Konyaspor’un, şu ana kadar hiçbir futbolcu ile temasta bulunmadığı ve transfer teklifi yapmadığı öğrenildi. 

Torku Konyaspor Basın sözcüsü Ahmet Baydar konspor.com’a süreci değerlendirirken Pedro Franco yada Beşiktaş kulübünden herhangi bir futbolcunun transferinin şu an düşünülmediğini, yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. 

Baydar: “ Kadromuzda eksik görülen mevkiler için elbette ki gerekirse takviye yapılacak. Yönetim kurulumuz bu konuda kararlı. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda çalışmalar başlatılacaktır. Ancak şu ana kadar hiçbir futbolcu veya kulüp ile transfer konusunda görüşme yapılmadı. Bu konuda çıkan asılsız haberlere taraftarlarımızın itibar etmemesini istiyoruz. Eğer bir gelişme yaşanırsa bunu kulübümüzün yayın organları aracılığıyla kamuoyu ile mutlaka paylaşırız” dedi.
 
Konspor.com
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın