Konyasporda yeni görevlendirme

Konyasporda yeni görevlendirme

 
Torku Konyaspor’da Sportif Direktör Murat Erdoğan ile yaşanan ayrılığın ardından Kulüp Müdürü Önder Sami Güven görevlendirildi.

Sezon başında Sportif olarak Murat Erdoğan ile anlaşan Torku Konyaspor geçtiğimiz hafta Erdoğan ile yollarını ayırmıştı. 

Gelinen süreçte yaşanan bazı gelişmelerin sorumlusu olarak görülen ve ihtiyaçlara cevap vermediği öğrenilen Erdoğan’ın bıraktığı yerden Kulüp Müdürü Önder Sami Güven devam edecek.
Yaklaşık 11 yıldır Torku Konyaspor Kulüp Müdürlüğü görevini yürüten ve bu konuda ciddi bir tecrübeye sahip olan Önder Sami Güven Sportif Direktörlüğün getirdiği görevleride üstlenecek.

Takımla birlikte Antalya kampına katılan Önder Sami Güven teknik direktör Aykut Kocaman ile
görüşerek takımın genel durumu ve transfer konusunda yönetim kurulunu bilgilendirecek. 

Güven “Kulüp yönetimimiz böyle bir karar aldı ve saygı ile karşılıyorum. Geride bıraktığımız süreçte edindiğimiz tecrübeler ile Konyaspor’umuzun daha iyi noktalara gelmesi adına elimizden gelinin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Kulüp Müdürü olarak Torku Konyaspor’da zaten Direktörlüğün ötesinde bir çok konu ile ilgilenmekteydik. Şimdi işimiz biraz daha artsada ekip arkadaşlarımızın katkıları ve bilgi birikimimiz ile Kulübümüzün daha iyi olması için çalışacağız. Antalya kampında Hocamızla görüşerek takım hakkında bilgi alacağız ve transfer için çalışmalar yürüteceğiz. Aynı zamanda Antalya kampına başlayan Anadolu Selçukspor’umuzun ikinci yarı hazırlıklarını burada yakından takip edeceğiz” dedi.

Torku Konyaspor kulübü resmi internet sitesinden konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklama şu şekilde.
"Genel Müdürümüz Önder Sami Güven'e yeni görevlendirme
Torku Konyaspor’umuzda, Yönetim Kurulumuz tarafından Genel Menajerlik görevinin Kulübümüz Genel Müdürü Önder Sami Güven tarafından yürütülmesi kararlaştırılmıştır. Kendisini kutluyor ve yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz.
 
TORKU KONYASPOR KULÜBÜ "


konspor
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın