İşte Süper Lig'de ikinci yarının 16 haftalık maç programı

İşte Süper Lig'de ikinci yarının 16 haftalık maç programı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Spor Toto Süper Lig'de 2015-2016 sezonunun ikinci yarısının 16 haftalık programını açıkladı.
 
TFF'den yapılan açıklamaya göre, 34. hafta hariç ikinci yarıdaki karşılaşmaların programı şöyle:
 
18. Hafta
 
16 Ocak Cumartesi:
 
13.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Recep Tayyip Erdoğan)
 
13.30 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
16.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)
 
19.00 Galatasaray-Medicana Sivasspor (Türk Telekom Arena)
 
17 Ocak Pazar:
 
13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)
 
13.30 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)
 
16.00 Bursaspor-Trabzonspor
 
20.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)
 
18 Ocak Pazartesi:
 
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
 
- 19. hafta
 
23 Ocak Cumartesi:
 
13.30 Torku Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
16.00 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor (Mersin)
 
19.00 Osmanlıspor-Galatasaray (Osmanlı)
 
24 Ocak Pazar:
 
13.00 Medicana Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)
 
13.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
 
16.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)
 
16.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)
 
20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
 
25 Ocak Pazartesi:
 
20.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (Başakşehir Fatih Terim)
 
- 20. hafta
 
5 Şubat Cuma:
 
19.00 Osmanlıspor-Medicana Sivasspor (Osmanlı)
 
20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)
 
6 Şubat Cumartesi:
 
13.30 Kayserispor-Mersin idmanyurdu (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
16.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir
 
19.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)
 
7 Şubat Pazar:
 
13.30 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Çaykur Didi)
 
15.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)
 
19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)
 
8 Şubat Pazartesi:
 
20.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)
 
- 21. hafta
 
12 Şubat Cuma:
 
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)
 
13 Şubat Cumartesi:
 
13.30 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
 
16.00 Torku Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Mersin)
 
14 Şubat:
 
13.30 Medicana Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)
 
13.30 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
 
16.00 Eskişehirspor-Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)
 
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)
 
15 Şubat Pazartesi:
 
20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)
 
- 22. hafta
 
19 Şubat Cuma:
 
20.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
20 Şubat Cumartesi:
 
13.30 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
 
16.00 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)
 
19.00 Bursaspor-Fenerbahçe
 
21 Şubat Pazar:
 
13.00 Kayserispor-Gaziantepspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
13.00 Osmanlıspor-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı)
 
15.30 Akhisar Belediyespor-Medipol Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)
 
19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)
 
22 Şubat Pazartesi:
 
20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
 
- 23. hafta
 
26 Şubat Cuma:
 
20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)
 
27 Şubat Cumartesi:
 
13.30 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Mersin)
 
13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
 
16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
 
19.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)
 
28 Şubat Pazar:
 
13.30 Medicana Sivasspor-Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)
 
16.00 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
 
19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)
 
29 Şubat Pazartesi:
 
20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)
 
- 24. hafta
 
4 Mart Cuma:
 
20.00 Mersin İdmanyurdu-Medicana Sivasspor (Mersin)
 
5 Mart Cumartesi:
 
13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor
 
20.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
6 Mart Pazar:
 
13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
 
13.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)
 
16.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom Arena)
 
19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)
 
7 Mart Pazartesi:
 
20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
 
- 25. hafta
 
11 Mart Cuma:
 
20.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)
 
12 Mart Cumartesi:
 
13.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak)
 
15.30 Medipol Başakşehir-Osmanlıspor (Başakşehir Fatih Terim)
 
19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)
 
13 Mart Pazar:
 
13.30 Eskişehirspor-Akhisar Belediyespor (Eskişehir Atatürk)
 
16.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
 
19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)
 
14 Mart Pazar:
 
19.00 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)
 
20.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya)
 
26. Hafta
 
18 Mart Cuma:
 
19.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
20.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)
 
19 Mart Cumartesi:
 
13.30 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)
 
16.00 Trabzonspor-Medicana Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)
 
19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)
 
20 Mart Pazar:
 
13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Mersin)
 
13.30 Torku Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
16.00 Bursaspor-Kasımpaşa
 
19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)
 
27. Hafta
 
2 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Gençlerbirliği-Torku Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
 
16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
 
19.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)
 
3 Nisan Pazar:
 
13.30 Medipol Başakşehir-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)
 
13.30 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)
 
16.00 Antalyaspor-Akhisar Belediyespor (Antalya)
 
19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker)
 
4 Nisan Pazartesi:
 
19.00 Çaykur Rizespor-Kayserispor (Çaykur Didi)
 
20.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)
 
28. Hafta
 
8 Nisan Cuma:
 
20.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)
 
9 Nisan Cumartesi:
 
16.00 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)
 
19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)
 
10 Nisan Pazar:
 
13.30 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği (Mersin)
 
13.30 Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
16.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)
 
19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
11 Nisan Pazartesi:
 
19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)
 
20.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)
 
29. Hafta
 
15 Nisan Cuma:
 
20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
 
16 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Çaykur Rizespor-Osmanlıspor (Çaykur Didi)
 
16.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)
 
19.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)
 
17 Nisan Pazar:
 
13.30 Medipol Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)
 
13.30 Eskişehirspor-Torku Konyaspor (Eskişehir Atatürk)
 
16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor
 
19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Ülker)
 
18 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)
 
30. Hafta
 
22 Nisan Cuma:
 
20.00 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
23 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Osmanlıspor-Antalyaspor (Osmanlı)
 
16.00 Medipol Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)
 
19.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)
 
24 Nisan Pazar:
 
13.30 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
13.30 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)
 
16.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)
 
20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)
 
25 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
 
31. Hafta
 
29 Nisan Cuma:
 
20.00 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)
 
30 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)
 
16.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)
 
19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)
 
1 Mayıs Pazar:
 
13.30 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Çaykur Didi)
 
16.00 Kasımpaşa-Osmanlıspor (Recep Tayyip Erdoğan)
 
19.00 Antalyaspor-Torku Konyaspor (Antalya)
 
19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Ülker)
 
2 Mayıs Pazartesi:
 
20.00 Bursaspor-Galatasaray
 
32. Hafta
 
6 Mayıs Cuma:
 
20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
7 Mayıs Cumartesi:
 
13.30 Medicana Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)
 
16.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
 
19.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)
 
8 Mayıs Pazar:
 
13.30 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)
 
13.30 Akhisar Belediyespor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)
 
19.00 Mersin İdmanyurdu-Antalyaspor (Mersin)
 
20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)
 
9 Mayıs Pazartesi:
 
20.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)
 
33. Hafta
 
13 Mayıs Cuma:
 
20.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi)
 
14 Mayıs Cumartesi:
 
13.30 Eskişehirspor-Medipol Başakşehir (Eskişehir Atatürk)
 
16.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)
 
19.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
 
15 Mayıs Pazar:
 
13.30 Kasımpaşa-Mersin İdmanyurdu (Recep Tayyip Erdoğan)
 
13.30 Bursaspor-Torku Konyaspor
 
16.00 Kayserispor-Medicana Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)
 
16 Mayıs Pazartesi:
 
20.00 Beşiktaş-Osmanlıspor (Atatürk Olimpiyat)
 
Bursaspor'un iç saha maçlarını oynayacağı stadın daha sonra açıklanacağı bildirildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın