Torku Konyaspor’da gençler forma bekliyor

Torku Konyaspor’da gençler forma bekliyor

Torku Konyaspor, devre arası kamp çalışmalarını akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.Antrenman sonrası genç oyuncular Emre Can ve Abdülkerim açıklamalarda bulundu.

EMRE CAN: "HOCA ŞANS VERİRSE ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM"
Antrenmandan önce açıklamalarda bulunan Torku Konyaspor’un 19 yaşındaki oyuncusu Emre Can Atila, takım adına çok iyi bir ilk yarı geçirdiklerini ifade ederek, "Beklediğimizin üzerinde bir performans sergiledik. Umarım ikinci yarı bizim için daha iyi geçer" dedi.

Henüz forma şansı bulamadığını hatırlatan genç oyuncu, "Eğer hoca şans verirse elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum. Her geçen gün üzerine koyarak devam ediyorum. İnşallah daha iyi olacak" diye konuştu.
Emre Can, gelecek için ilk hedefinin ise Torku Konyaspor’da kalıcı olmak olduğunu söyledi.

ABDÜLKERİM: "HEDEFİMİZ İLK ALTIDA YER ALMAK"
Torku Konyasporlu bir diğer oyuncu Abdülkerim Bardakçı ise ilk yarı değerlendirmesinde, "Takım olarak ilk yarı boyunca iyi mücadele ettik. Devreyi kötü kapattık ama genel olarak iyiydik. Herkesin isteği vardı, herkesin gücü tamdı. İnşallah ikinci yarıda bunu devam ettirmek istiyoruz. Hedefimiz olan ilk altı arasına girmek istiyoruz. İkinci yarıya çok iyi hazırlanıyoruz. Sezon başında hedefi ilk altı olarak belirledik. Zor olduğunu biliyoruz ama bunu başarabiliriz. Allah’ın izniyle de başaracağız" açıklamasını yaptı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın