SELÇUKLU DA YALOVA HAZIRLIĞI

SELÇUKLU DA YALOVA HAZIRLIĞI

 
Selçuklu Belediyesi Basketbol Takımı ligin ilk yarısının son haftasında Yalova takımını konuk edecek. Mavi beyazlılar zorlu maçın çalışmalarına başlarken tüm hazırlıklar galibiyet üzerine yapılıyor.
 
Türkiye Basketbol 2. Ligi A Gurubunda mücadele eden Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ligin 11. haftasında Yalova Gurup Belediyesi takımını konuk edecek. İlk yarının son maçı için karşı karşıya gelecek olan her iki takımın da 6 galibiyeti 4 yenilgisi var. Maçı kazanan ekip ilk yarıyı avantajlı olarak kapatacak.

Kendi tesislerinde çalışmalarına başlayan mavi beyazlılar da oyuncuların morali oldukça iyi ve her hangi bir eksiğin bulunmaması teknik heyeti memnun ediyor. Tecrübeli antrenör İsmail Beleş Yalova maçının hazırlıklarına yapılan çift idmanla start verdi. Bu maçın kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çeken İsmail Beleş, "Takım olarak en iyi şekilde hazırlanacağız. Maça çıkıp kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bu zorlu mücadelede sporseverlerin bizi yalnız bırakmamasını ve takımımıza destek olmasını bekliyoruz." dedi.

Takıma taze kan
Selçuklu Belediyesi Basketbol Takımında oyun kurucu mevkiinde Emre Yavuklu ile yolların ayrılmasının ardından aynı mevkie takviye yapıldı. Sezona Boluspor takımında başlayan 1982 doğumlu Cemal Bayraktar Ligin bitimine iki hafta kala takıma dahil edildi. Boluspor takımında 8 maçta forma giyen Cemal Bayraktar takımı adına 100 sayı üretti. Mavi beyazlılar ile Pınar Karşıyaka takımına karşı forma giyen Cemal, 23 dakika süre alarak 10 sayı ile oynadı.

Takıma hemen adapte olan tecrübeli oyuncu Selçuklu Belediyesi kulübünde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, "Selçuklu Belediyespor Kulübü çok büyük bir aile. Modern tesislere sahip, bir çok branşta faaliyet gösterilen büyük bir camiada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Burada tüm takım arkadaşlarım gibi elimden geleni yapacak ve takıma katkı sağlamaya çalışacağım." diye konuştu.

Başkan Yalçınkaya'dan kutlama
Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Başkanı A. Ziya Yalçınkaya Selçuklu Belediyesi ile Pınar Karşıyaka arasında oynanan zorlu mücadeleyi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte izledi. Baştan sona heyecanla maçı izleyen Başkan Yalçınkaya mücadelenin sonunda alınan galibiyetin ardından sahaya inerek Antrenör İsmail Beleş ve oyuncuları tebrik etti. Tecrübeli antrenör İsmail Beleş ile kısa bir değerlendirme yapan Başkan Yalçınkaya, takım ile ilgili bilgi aldı. Başkan Yalçınkaya ve Antrenör Beleş arasındaki sohbet ve görüşme objektiflere bu şekilde yansıdı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın