Antalyaspor - Fenerbahçe maçına özel önlem!

 Antalyaspor - Fenerbahçe maçına özel önlem!

Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında Antalyaspor’un Fenerbahçe ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası’nda 700, Spor Toto Süper Lig maçında 750 güvenlik görevlisinin görev yapmasına karar verdi. 

Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu, Vali Yardımcısı Mehmet Kurdoğlu başkanlığında toplandı. Toplantıda Antalyaspor’un Stuttgart, 11 Ocak’ta Türkiye Kupası’nda Tuzlaspor, 17 Ocak Pazar günü saat 13.00’te Süper Lig’de oynayacağı Medipol Başakşehir, 26-27 Şubat’ta oynayacağı Fenerbahçe kupa ve 5 Şubat’ta Fenerbahçe ile oynayacağı lig maçı için güvenlik önlemleri görüşüldü ve karara bağlandı.
 
FENERBAHÇE MAÇLARINDA GÜVENLİK ORDUSU
Toplantıdan çıkan önemli kararlardan birisi Fenerbahçe ile Antalya’da oynanacak olan kupa ve lig maçlarında görevlendirilecek güvenlik personeli sayısı oldu. Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe ile oynanacak maçta 500’ü özel güvenlik 200’ü polis olmak üzere 700 güvenlik görevlisi görevlendirilmesine, lig maçında ise 500’ü özel güvenlik 250’si polis 750 güvenlik görevlisinin görev yapması kararlaştırıldı. İl Spor güvenlik Kurulu bu güvenlik görevlilerinin karşılaşmadan 3 saat önce görev yerlerinde bulunmalarına da karar verdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın