Başkan Ahmet Şan hedefi açıkladı

Başkan Ahmet Şan hedefi açıkladı

 
Torku Konyaspor’da kulüp tarihinin en yüksek puanı toplanarak kapatılan ilk yarının ardından kendilerini zorlu bir ikinci devrenin beklediğinin farkında olduklarını söyleyen Başkan Ahmet Şan, aynı başarıyı ikinci devre maçlarında da tekrarlayacaklarına inandığını belirtti.

İlk yarı değerlendirmesiyle açıklamasına başlayan Şan, "Konyaspor tarihinde ilk yarı itibariyle en yüksek puana ulaşmamız hem yönetimimizi, teknik heyetimizi, futbolcularımızı aynı zamanda da muhteşem taraftarımızı çok memnun etti. Antalya’da güzel bir kamp dönemi geçti. İnşallah ikinci yarıya iyi bir hazırlık dönemi geçirip hem kupada hem ligde yine adından söz ettirecek bir Konyaspor'u taraftarlarımıza ve tüm Türkiye futbol kamuoyuna izlettireceğiz. Zannedersem Türkiye Süper Ligi’nde ilk yarıda zaten adından en fazla bahsettiren takımlardan bir tanesi de Konyaspor olmuştur. Takımdan giden bazı arkadaşlarımız var ve yeni gelecek arkadaşlarımızda olacak. Bu hazırlık kampını en iyi şekilde tamamlayıp ikinci yarıya hazır bir şekilde inşallah lige kaldığımız yerden devam edeceğimizi düşünüyorum" diye konuştu. 
 
Kulüp Başkanı Ahmet Şan, "Ligin ikinci yarısında önümüzde 50 puan barajı var. Bu da kendi adımıza lig tarihimizde yeni bir rekor olacak. Hedef 50 puan barajını geçmektir. Kupada da böyle devam edersek gruptan çıkıp daha üst turlara çıkmak istiyoruz. Her iki yerde de Konyaspor’umuzu başarılı günlerin beklediğini düşünüyorum. Belki ikinci yarıda kendi evimizde zor gibi gördüğümüz rakiplerle karşılaşacağız ama en azından kendi evimizde o zor dediğimiz rakipleri yenip deplasmandan daha fazla puan çıkarırsak 50 puan barajını rahatlıkla geçeceğimiz hatta üstüne koyacağımızı düşünüyorum" şeklinde görüş belirtti.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor