Konspor

Konyaspor Hançerli'yi yemekte ağırladı

Konyaspor Hançerli'yi yemekte ağırladı

Torku Konyaspor  Yönetim Kurulunun  yaptığı haftalık olağan toplantı öncesinde verilen yemek organizasyonunun bu haftaki konuğu Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli oldu.
 
Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Menajer Önder Sami Güven'in de katıldığı yemek Büyükşehir Torku Arena Stadyumu içerisinde yer alan Arena Restaurant'ta verildi.
 
Kulübün son durumu hakkında Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'ye bilgi veren Kulüp Başkanı Ahmet Şan, pilot takımı ve alt yapı takımlarının hizmetine sunulan spor tesislerinden dolayı Hançerli'ye teşekkür etti.
 
Ahmet Şan, Karatay ilçesi sınırları içerisinde yer alan Saraçoğlu'ndaki spor tesislerinin bölgedeki çocukların daha aktif kullanmaları amacıyla Konyaspor'a kazandırılması talebinde de bulundu.
 
Konyaspor'un maçlarını takip ettiğini ve elde edilen başarılı sonuçlarla gururlandıklarını ve mutlu olduklarını ifade eden Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'de, "Konyaspor'a desteğimiz spor tesisleri başta olmak üzere her zaman devam ediyor. Şehrimizin önemli markalarından biri olan Konyaspor'umuza kayıtsız kalmamız düşünülemez. İnşallah yakalanan başarı her alanda istikrarlı bir şekilde devam eder ve kulübümüzü daha iyi yerlerde görürüz" dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor