Aykut Kocaman, Akhisar maçı öncesi konuştu!

Aykut Kocaman, Akhisar maçı öncesi konuştu!

 
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, arka arkaya maçlar oynadıklarını ve hem kupada hem de ligde iyi işler yapmak istediklerini belirterek, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Akhisar Belediyespor maçını kazanarak ikinci devreye moralli başlamak istediklerini söyledi.

16 Ocak Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Akhisar Belediyespor 18.hafta maçı hakkında görüşlerini açıklayan Teknik Direktör Aykut Kocaman, "Ligin ilk yarısını 26 puanla bitirdik. Sezon başından beri dillendirdiğimiz ve sanki yolunda yürüdüğümüz gibi gözüken ilk hedefimize ulaştık. Şimdi hedef olarak 50 puan barajı var. Umarım ve dilerim bunu kısa zamanda geçeriz ve üstüne çıkarız. Umutlarım ve beklentilerim bu yönde. Ama tabiki bu maç kazanmakla oluyor. Ligin bizim için ikinci yarısı hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Akhisar Belediyespor maçıyla başlayacak. İlk 3 maçımızın ikisini sıralama olarak üzerimizde bulunan takımlarla oynayacağız.

Aslında ben bunların arasında ilk yarının son haftasında oynadığımız Beşiktaş maçını da ekliyorum. Son 4 maçımıza bakıldığı zaman Beşiktaş deplasman, Akhisar Belediyespor deplasman, arkasından Kayserispor iç saha ve sonra Galatasaray deplasman. Buradan sarsılmadan ve yıpranmadan çıkmak çok önemli. Galatasaray maçından sonra en azından göreceli olarak fikstüre bakıldığı zaman kağıt üstünde de olsa avantajımız gözüküyor. 8 maç içeride oynayacağız 6 maç deplasman gibi bir maç trafiği gözüküyor. Bu trafiğe girmeden önce Akhisar Belediyespor maçında özgüvenimizi tazeleyecek, lige başlamayı hissettirecek bir oyun ve skor en büyük beklentim. Oyuncularla bunu konuşacağız. Umarım ve dilerim top şansı da yanımızda olur" şeklinde görüş belirtti.   
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın