"Mondragon intihar etti" iddiası!

Galatasaray ve Kolombiya Milli Takımı'nın eski kalecisi Faryd Mondragon'un "metabolik dengesizlik" teşhisiyle hastaneye götürüldüğü bildirildi.

Kolombiya'nın Cali kentindeki Valle del Lili Kliniği'nden yapılan yazılı açıklamada, 44 yaşındaki eski futbolcunun sağlığının iyi durumda olduğu ve daha da iyiye gitmesinin beklendiği ancak her ihtimale karşı gözetim altında tutulduğu ifade edildi.

Mondragon'un ailevi sebeplerden ötürü depresyonda olduğunu savunan Kolombiya basını ise 2014 FIFA Dünya Kupası'nın ardından aktif kariyerini noktalayan oyuncunun, kullandığı ilaçlardan aşırı dozda alarak intihara kalkıştığını öne sürdü.

Haberlerde, hastanede bulunan savcılık yetkilisinin Mondragon'un intihar girişiminde bulunduğu iddiasını soruşturduğu paylaşıldı. Mondragon'un aşırı dozda ilaç aldığının yapılan farklı testlerde de ortaya çıktığı iddia edildi. Ayrıca Mondragon'un, Instagram hesabına yazdığı ama sonrasında sildiği mesajda "Savunmama fırsat verilmeden başkalarının beni yargılamasından ve cezalandırmasından bıktım. Kendi mevcudiyetimin yargıcı olacağım" ifadesini kullandığı belirtildi.

Güney Amerika ve Avrupa'da toplam 12 kulüpte forma giyen Mondragon, 2001-2007 yıllarında da Galatasaray'da oynamıştı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın