Konspor

Konyaspor'un maçına skandal atama!

Konyaspor'un maçına skandal atama!

Türkiye Futbol Federasyonu, Akhisar Belediyespor ile Torku Konyaspor arasında oynanacak maça tepki çeken bir hakem ataması yaptı. Karşılaşmaya atanan İlker Meral, Akhisar doğumlu ve Balıkesir bölgesi hakemi olarak görev yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda Konyaspor-Kartalspor maçına atanan Yaşar Kemal Uğurlu, nüfus kaydığının Konya'da olduğu için bu maçtan alınmıştı. Torku 

Spor Toto Süper Lig'de 18. hafta maçlarında düdük çalacak hakemler belli oldu. Yapılan açıklamaya göre, Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor maçını İlker Meral yönetecek.
 
SKANDAL ATAMA!
TFF'nin Konyaspor maçına atadığı hakem İlker Meral, Balıkesir Bölgesi hakemi ancak Akhisar doğumlu...
 
Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu atamasına yeşil beyazlı taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi. Federasyonun hesaplarını mesaj yağmuruna tutan taraftarlar, hakemin değişmesini istedi.
 
KONYA BÖLGESİ HAKEMİ ALINMIŞTI
 
PTT 1. Lig’de Torku Konyaspor ile Kartalspor arasında yapılan 28. hafta maçına atanan Ankara bölgesi hakemi Yaşar Kemal Uğurlu, nüfus kaydı Konya’da bulunduğu için bu müsabakadan alınmıştı.
 
TFF, bu maça Çağatay Şahan’ı atamıştı.
 
AKHİSAR DOĞUMLU
 
İlker Meral, 12 Kasım 1971 Akhisar Manisa doğumlu...  Türkiye Futbol Federasyo'nuna bağlı olarak Süper Lig'de görev yapan Meral, TFF Üst klasman hakemleri arasında. Balıkesir bölge hakemi olan Meral, asıl mesleği eczacılık...
 
Atamayla ilgili TFF açıklaması bekleniyor.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor