Konspor

Trabzonspor yeni hocasını buldu!

Trabzonspor yeni hocasını buldu!

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulunun, futbol takımının başına getirmek için teknik direktör Hami Mandıralı'yı Trabzon'a çağırdığı bildirildi.
 
Mandıralı'nın bu akşam İstanbul'dan Trabzon'a gelerek yönetim kurulu ile görüşme yapacağı ve bunun ardından konunun netlik kazanacağı belirtildi.
 
Trabzonspor, teknik direktör Şota Arveladze ile yolların ayrılmasının ardından sezon sonuna kadar sözleşme yaptığı bordo-mavili kulübün gençlik geliştirme teknik sorumlusu Sadi Tekelioğlu yönetiminde karşılaşmalara çıkıyordu.
 
Bordo-mavili takımın 219 golle en fazla gol kaydeden oyuncusu alan ve "Bombacı" lakabıyla anılan Hami Mandıralı, 2013-2014 sezonunun 20'nci haftasının ardından Mustafa Reşit Akçay'ın yerine teknik sorumluluk görevine getirilmişti. Mandıralı yönetiminde, 14 lig maçında  6 galibiyet, 6 beraberlik ve biri hükmen olmak üzere 2 mağlubiyet alan bordo-mavili takım, 24 puan toplayarak 1,71 puan ortalaması yakalamıştı. Trabzonspor, söz konusu sezonu 53 puanla  4'üncü sırada tamamlamıştı.

Hami Mandıralı Trabzon'a geldi

Teknik direktör Hami Mandıralı, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu ile görüşmek için Trabzon'a geldi.Eşi ve kızıyla birlikte Trabzon'a gelen Mandıralı, havaalanında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Trabzonspor yönetiminin daveti üzerine geldim. Bir görüşme yapacağım. Benim açımdan herhangi bir sıkıntı yok" dedi.Mandıralı, daha sonra eşi ve kızıyla birlikte havaalanından ayrıldı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor