'Bayrampaşa deplasmanında kayıpları telafi etmek istiyoruz'

'Bayrampaşa deplasmanında kayıpları telafi etmek istiyoruz'

Konya Anadolu Selçukspor Bayrampaşa maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

 
 
        Hafta sonunda deplasmanda oynayacağı Bayrampaşaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Konya Anadolu Selçukspor'da Teknik Direktör Abdurrahman Baysangur: “Bayrampaşa deplasmanından İnşallah iyi sonuçla döner ve bir kaç haftadır alamadığımız puanları telafi ederiz” dedi.
 
         Baysangur: “Sonuçta geride bıraktığımız haftada da kazanabilecek kadar çok gol pozisyonu bulduk. Ama kazanmaya yetecek kadarını atamadık. Şayet maça iyi başlayabilmiş olsaydık skor daha farklı olabilirdi. Bizlerinde oyuncularımızın da bu maçtan alacağımız dersler vardı. Biz bunları yaparak ilerleyen haftalara bakmak zorundayız. Ligin boyu kısalıyor. 9 haftalık bir periyot kaldı. Bu takımın bulunduğu pozisyondan yukarılara çıkması adına uğraş veriyoruz. Bunu yapabilecek bilgi birikimimiz ve oyuncu grubumuz var. Kazanmak adına girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendirememek bizi sıkıntıya sokuyor.İlerleyen haftalarda sıkıntı çekmemek adına bizim bir an önce kazanmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bunu yapabilmek adına da çok uğraş veriyoruz. Açıkçası maçlarda rakibe ağırlığımızı hissettirmemize rağmen son noktalarda tercih ve vuruş eksikliklerimiz kazanmamıza engel oluyor” dedi.
 
           Bayrampaşa maçının zor geçeceğini kaydeden Baysangur: “Kazanmak zorunda olduğumuz haftalar geliyor. Bundan sonra oynayacağımız müsabakalar hem altı puanlık hem de ikili averajı çok ilgilendiren maçlar olacak. Bayrampaşa deplasmanından İnşallah iyi sonuçla döner ve bir kaç haftadır alamadığımız puanları telafi ederiz” şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın