Konya Anadolu Selçukspor'un yeni hocası imzayı attı!

Konya Anadolu Selçukspor'un yeni hocası imzayı attı!

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Konya Anadolu Selçukspor, futbol takımı teknik direktörlüğü görevi için anlaşma sağladığı Mehmet Yıldırım ile sözleşme imzaladı. 
 
Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde, külüp başkanı Önder Sami Güven, başkan yardımcısı Mustafa Olgun ve Torku Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz'ın da hazır bulunduğu törende, Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yapan Mehmet Yıldırım 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı.  
 
Yıldırım, imza töreninde, Torku Konyaspor'un pilot takımı olan Anadolu Selçukspor'un başarısı için çalışacaklarını söyledi.
 
Sezon başından beri Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yaptığını anımsatan Yıldırım, "Özellikle Aykut hoca, 'sen oradayken her zaman teknik anlamda destek vermeye hazırız' dedi. Yöneticilerin de destek vermesiyle buraya geldim. Aykut hocanın düşüncesini ve taktiğini Anadolu Selçukspor'a yansıtmaya çalışacağız. İnşallah her sene 1 kişi de olsa Konyaspor'a oyuncu kazandırmak istiyoruz. Konyaspor'a gidecek oyuncunun, oradaki teknik ve taktiği öğrenmiş olarak gitmesini sağlayacağız" diye konuştu.
 
Kulüp başkanı Önder Sami Güven de Mehmet Yıldırım'ın takımın başına getirilmesinde Aykut Kocaman'ın katkısının büyük olduğunu belirterek, "Mehmet hocamızın gelmesiyle takımımıza pilot takım havasını daha fazla entegre etmeye çalışacağız. Hocamızla uzun soluklu çalışmak istiyoruz. Başarılı olacağına inancımız tam" dedi.
 
Konuşmaların ardından 1,5 yıllık sözleşmeyi imzalayan Yıldırım'ın ekibinde, Hayri Yılmaz, Süleyman Patlar, Muammer Pirincçi, Coşkun Peker ve kaleci antrenörü Mehmet Gönenir görev yapacak.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın