Torku Konyaspor'un Antalya Kampı Başladı

Torku Konyaspor'un Antalya Kampı Başladı

 
Spor Toto Basketbol Ligi’nde ilk devre maçları tamamlanırken Torku Konyaspor Basketbol takımı devre arası kampı için 20 Ocak Çarşamba günü Antalya’ya gitti. 5 günlük kamp çalışmalarını günde çift antrenman yaparak geçirecek olan Yeşil Beyazlılarda eksik yada sakat oyuncu bulunmuyor.
 
Antrenör Aziz Bekir, takımın ilk yarı performansı ile ilgili bir değerlendirme yaparken, “Avrupa’nın en güçlü liginde aldığımız 6 galibiyet ile birlikte en az 5 maçı iyi mücadele ederek kaybettiğimizi düşünürsek ilk yarıda takımımın sergilediği performanstan mutlu olduğumu söylemem lazım. Her şeye rağmen iyi basketbol oynadık ve ikinci yarıya umutlu başlayacağız” dedi.
 
Antalya kampının zorlu geçecek ikinci devre maçları öncesinde çok önemli olduğunun da altını çizen Bekir, “Kondisyon ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapacağımız bu kamp 5 gün sürecek. İkinci devrenin çok zorlu geçeceğini bilerek bu kampı önemsiyoruz. Sekizinci sırada yer alan takım ile on altıncı sırada yer alan takım arasında her an her şey değişebilir. Alınan 2 fazla yenilgi yada 2 fazla galibiyet çok farklı sonuçlar doğuracaktır. Bizim gibi puan cetvelinin ikinci bölümünde yer alan her takımın umudu var. Bunu unutmadan çalışmalıyız. Çok sert bir ikinci devre bizi bekliyor” diyerek sözlerini tamamladı. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın