Konspor

Mehmet Yıldırım: “Galip Gelmek İsterdik

Mehmet Yıldırım: “Galip Gelmek İsterdik

 
Anadolu Selçukspor başındaki ilk maçında İstanbulspor’a karşı galibiyeti kaçıran Mehmet Yıldırım ilk maçta galip gelmeyi çık istediklerini ancak başaramadıklarını belirtti 
 
Anadolu Selçukspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Mehmet Yıldırım ilk maçında lider İstanbulspor’a karşı öne geçmesine rağmen kazanamadı. Yıldırım maç sonu yaptığı açıklamada, “Bugün ilk maçımıza çıktık. Cuma günü göreve başladık. Oyuncularla iki gün çalışma fırsatımız oldu. Hem konuşarak hem de sahada kendi anlayışımızla ilgili bir şeyler ortaya koymaya çalıştık. İlk maçımızda galip gelmeyi çok isterdik. Öne geçtik ama ikinci yarı bizim için kötü başladı. Kalemizde iki gol gördük. Tabi ligin lideriyle oynadık ama seviyeyi daha iyi görme fırsatı yakaladık. Takımlar arasında büyük fark yok. Bizim buraya geliş amacımız belli, oyuncuları hazırlamak. Önümüzdeki maçlarda istediğimiz skorları sahaya yansıtırız inşallah.” şeklinde konuştu.
 
MÜCADELE EKSİĞİMİZ YOK
‘Takımda eksik gördüğünüz yerler var mı transfer yapmayı düşünüyor musunuz?’ şeklinde sorulan soruya Yıldırım, “Önümüzdeki haftalardaki çalışmalarda bakacağız tekrar. Eksik olan yerleri transferle tamamlayacağız. Mücadele anlamında bir eksiğimiz yok. Bundan sonra biraz daha iyi çalışacağız. İnşallah istediğimiz noktaya geleceğiz.” cevabını verdi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor