Konspor

Bayan güreşinde Türk Telekom Konya farkı!

Bayan güreşinde Türk Telekom Konya farkı!

Isparta’da yapılan Yıldızlar Bayan Türkiye Güreş Şampiyonasında Konya Türk Telekom Spor bayan güreş takımı bir Türkiye birinciliği, bir Türkiye üçüncülüğüne imza attılar.

Konya Türk Telekom Spor kulübünün başarılı bayan güreş çileri Isparta’da yapılan Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonasında Konya Türk Telekom Spor ismini ilk üç’e yazdırdılar. 56 kiloda Nurufe Duman Türkiye birinciliğine, 65 kiloda Aslı Demir ise Türkiye üçüncülüğüne ismini yazdırarak kürsüye çıktılar 
Kulüp başkanı Mehmet Murat Uslular “Sporcularımız Nurufe ve Aslı’yı gönülden tebrik ediyorum, bu başarı tesadüf değil, bayan güreş branşında önemli işlere imza atan antrenörümüz ve sporcularımızın gayretli çalışmaları ve branş yöneticilerimiz Sait Özdaş, Mehmet Demir ve Hasan Hüseyin Kunter’in çabalarının sonucudur. Bu başarının artarak devam edeceğine olan inancımız tamdır. Bu konudaki özverili çalışmalarımız devam edecektir. Kulübümüze 2 sıklette birden madalya kazandıran sporcularımıza ve antrenörümüze, yalnız bırakmayan kulüp üyelerimize teşekkür ederim.” dedi. 

Asıl hedeflerinin Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonaları olduğunu belirten tecrübeli başkan bunun için yönetim kurulu olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor