Hafta sonunda oynanacak bütün futbol müsabakaları burada

Hafta sonunda oynanacak bütün futbol müsabakaları burada

Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 23. hafta maçlarıyla devam edilecek

 
 
Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 23. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 26, Beyaz Grup'ta 29, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 24. hafta karşılaşmaları oynanacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
Spor Toto Süper Lig
6 Mart Cuma:
20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
7 mart Camartesi:
13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Balıkesirspor-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
 
8 Mart Pazar:
13.00 İstanbul Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
14.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)
16.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
 
9 Mart Pazartesi:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)
 
PTT 1. Lig
 
7 Mart Cumartesi 
14.00 Denizlispor-Albimo Alanyaspor (Denizli Atatürk)
16.30 Orduspor-Şanlıurfaspor (Ordu 19 Eylül)
 
8 Mart Pazar:
13.00 Osmanlıspor-Giresunspor (Osmanlı)
13.30 Samsunspor-Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)
13.30 Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
16.00 Altınordu-Boluspor (İzmir Atatürk)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)
 
9 Mart Pazartesi:
19.00 Bucaspor-Kayserispor (Yeni Buca)
 Spor Toto 2. Lig
 
Kırmızı Grup
7 mart Cumartesi
13.30 Göztepe-BUGSAŞ Spor (İzmir Atatürk)
 
8 Mart Pazar:
13.00 Pazarspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Pazar İlçe)
13.00 Gümüşhanespor-Bandırmaspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.30 Kırklarelispor-Tepecikspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Nazilli Belediyespor-Altay (Nazilli İlçe)
13.30 Kahramanmaraşspor-Sarıyer (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.30 MKE Ankaragücü-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe)
13.30 Gölbaşıspor-Hatayspor (Gölbaşı İlçe)
 
Beyaz Grup
 
8 Mart Pazar:
13.30 Pendikspor-Kartalspor (Pendik)
13.30 Centone Karagümrük-Turgutluspor (Vefa)
13.30 Aydınspor 1923-1461 Trabzon (Adnan Menderes)
13.30 Fethiyespor-Ümraniyespor (Fethiye İlçe)
13.30 Hacettepe-Tarsus İdmanyurdu (Cebeci İnönü)
13.30 Keçiörengücü-Ofspor (Ankara Aktepe)
13.30 Menemen Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Menemen İlçe)
13.30 Bayrampaşa-Konya Anadolu Selçukspor (Stadı henüz açıklanmadı)
13.30 Körfez İskenderunspor-Tokatspor (İskenderun 5 Temmuz)
 
Spor Toto 3. Lig
1. Grup
7 mart Cumartesi:
13.00 Batman Petrolspor-Niğde Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Gaziosmanpaşa-Adliyespor (Gaziosmanpaşa)
13.30 Kızılcabölükspor-Kırıkhanspor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 TUTAP Şekerspor-Tuzlaspor (Polatlı İlçe)
13.30 Çorum Belediyespor-İstanbulspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Bursa Nilüferspor-Manavgatspor (Nilüfer)
 
2. Grup
7 mart Cumartesi:
13.00 Yeni Diyarbakır-Eyüpspor (Diyarbakır Atatürk)
13.00 Erzincan Refahiyespor-Gölcükspor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Arsinspor-68 Yeni Aksarayspor (Arsin İlçe)
13.30 Payas Belediyespor 1975-Dardanelspor (Payas İlçe)
13.30 Kemer Tekirovaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Maltepespor- Halide Edip Adıvarspor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Çankırıspor-Çine Madranspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Derincespor-Yeşil Bursa (İsmetpaşa)
13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
 
3. Grup
7 Mart Cumartesi:
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Van Atatürk)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
13.30 Orhangazispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)
13.30 Sandıklıspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Sandıklı İlçe)
13.30 Sakaryaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Sakarya Atatürk)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Erzin Belediyespor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Bergama Belediyespor-Silivrispor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Kayseri Şekerspor (Kemalpaşa Ulucak)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın