Basketbolda hafta sonu programı burada

Basketbolda hafta sonu programı burada

Türkiye Basketbol Ligi'nde 21. hafta maçları oynanacak


Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne 20, Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne ise 24. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek

Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) 21, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 20, Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne (TB2L) ise 24. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TBL, TKBL ve TB2L'de haftanın maç programı şöyle:
Türkiye Basketbol Ligi
6 Mart Cuma:
19.00 TOFAŞ-Türk Telekom (Bursa Atatürk)
7 Mart Cumartesi:
16.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Torku Konyaspor (Ankara TOBB)
17.00 Muratbey Uşak Sportif-NSK Eskişehir Basket (Uşak Üniversitesi)
17.00 Darüşşafaka Doğuş-Banvit (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
17.30 Trabzonspor Medical Park-Royal Halı Gaziantep (Hayri Gür)
8 Mart Pazar:
17.00 Pınar Karşıyaka-Beşiktaş İntegral Forex (Karşıyaka)
9 Mart Pazartesi:
18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Efes (Cebeci)
20.30 Galatasaray Liv Hospital-Fenerbahçe Ülker (Abdi İpekçi)
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi
7 Mart Cumartesi:
14.00 Osmaniye Gençlik-Beşiktaş (Tosyalı)
14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)
16.00 Adana ASKİ-Canik Belediyespor (Menderes)
17.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-Adana BOTAŞ (Mimar Sinan)
18.00 OGM Orman Gençlik-Orduspor (Ankara)
9 Mart Pazartesi:
18.00 İstanbul Üniversitesi BGD-Galatasaray Odeabank (Prof. Dr. Turgay Atasü)
20.00 Fenerbahçe-Abdullah Gül Üniversitesi (Ülker Sports Arena Metro Enerji)
Türkiye Basketbol 2. Ligi
6 mart Cuma:
14.30 Finalspor-Afyonkarahisar Belediyespor (Final Okulları)
18.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-Orkide Gediz Üniversitesi (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)
7 Mart Cumartesi:
14.00 Pertevniyal-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Abdi İpekçi)
15.00 Akhisar Belediyespor-Best Balıkesir (Akhisar Belediye)
17.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Sinpaş Denizli Basket (Edip Buran)
17.00 İstanbul DSİ-TÜYAP Büyükçekmece (Caferağa)
17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Socarspor (Giresun 19 Eylül)
18.00 Adanaspor-İTÜ ERA (Menderes)
19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Gelişim Koleji (Sakarya)
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın