Torku Konyaspor, Türk Yıldızları'nı izledi

Torku Konyaspor, Türk Yıldızları'nı izledi

Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından Torku Konyaspor, Türk Hava Kuvvetlerine bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları'nın eğitim uçuşunu izledi.

Torku Konyaspor Basketbol Kulübü'nün yöneticileri ve basketbolcuları, eğitim uçuşunu izlemek için Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığı'na gelirken, burada konuklara ilk olarak Hava Üsteğmen Selim Şensoy tarafından brifing verildi.

Daha sonra gösteri yapılacak alana geçen yeşil-beyazlılar, Türk Yıldızları ekibinin sergilediği koreografileri büyük bir heyecanla takip etti.

Gösterinin bitmesinin ardından uçakların iniş yaptığı alana geçen basketbolcular ve idareciler, burada uçakları inceledi ve fotoğraf çekti.

Torku Konyaspor'un ABD'li basketbolcusu Clay Tucker, yaptığı açıklamada, gösteriyi çok beğendiğini söyledi. Kendisi için güzel bir tecrübe olduğunu aktaran Tucker, "Önümüzdeki pazartesi günü Anadolu Efes ile karşılaşacağız. Hazırlanmak için 5 günümüz var. Biz de akrobasi timi gibi kafamızda bir takım şovlar hazırlayıp, Anadolu Efes maçında uygulamaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Yeşil-beyazlıların yeni transferlerinden James Reynolds da daha önce hayatında böyle bir şey görmediğini ve şokta olduğunu dile getirdi.

Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın