Mehmet Yıldırım Mücadeleden Memnun

Mehmet Yıldırım Mücadeleden Memnun

 
Anadolu Selçukspor teknik direktörü Mehmet Yıldırım İstanbulspor’a karşı mağlup olmalarına rağmen mücadeleden memnun olduklarını söyledi 
 
Anadolu Selçukspor’un başında çıktığı ilk maçta lidere karşı kaybettiklerini ancak futbolcuların mücadelesinden memnun olduğunu kaydeden teknik direktör Mehmet Yıldırım, Aykut Kocaman ile birlikte çalışmış olmanın avantajı ile A takımın oyun sistemini uygulayacağını belirtti. Yıldırım, “Bundan önceki dönemde çalışan arkadaşlarda ellerinden geleni yaparak bugüne geldiler. Bizim avantajımız A takımın içinden gelmiş olmak, Aykut hocayla çalışmış olmak. Bu nedenle A takımın oyun sistemini buraya daha kolay entegre edeceğimize inanıyoruz. Hedefimiz A takımın oyun sistemini buraya yansıtmak.” dedi.
 
HAYALİMİZDEKİ PİLOT TAKIMI OLUŞTURACAĞIZ
Pilot takım olgusunu tam anlamıyla oluşturacaklarını belirten Yıldırım, “Elbette lidere karşı oynadığımız unutmamak gerek. Biz bu sene 16 maç boyunca çok sonuçlara takılmadan, sağlıklı bir şekilde bu sezonu bitirip asıl planlamamızı bir sonraki sezon için yapmaya çalışacağız. Herkesin desteği ile önümüzdeki sene beklediğimiz, hayal ettiğimiz pilot takım olma yolunda ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın