Konspor

'Reis' Trabzonspor'a geri dönüyor!

'Reis' Trabzonspor'a geri dönüyor!

Trabzonspor, transfere sayılı günler kala Akhisar Belediyespor'dan Güray ve eski oyuncusu Bosingwa ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi. Bordo-mavililer, Güray'a karşılık Akhisar Belediyespor'a Alper Uludağ ve Soner Aydoğdu'yu verecek. 

Bordo-mavili kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama şöyle:
"Profesyonel futbolcu Jose Bosingwa da Silva'nın kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır. Ayrıca Güray Vural'ın kulübümüze transferi konusunda da Akhisar Belediyespor Kulübü ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır" 

Öte yandan KAP'a yapılan diğer açıklamada ise bordo-mavili oyuncular Alper Uludağ ve Soner Aydoğdu'nun Akhisar Belediyespor'a transferi konusunda görüşmelere başlandığı belirtildi.

Mbia'da KAP'a bildirildi...

Trabzonspor Kulübü, futbolcusu Stephane Mbia'nın, Çin'in Hebei China Fortune takımına transferi konusunda görüşmelere başlandığını bildirdi.
 
Bordo-mavili kulübün, Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderdiği bildirimde, "Profesyonel futbolcumuz Stephane Mbia Etoundi'nin Hebei China Fortune Kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" ifadelerine yer verildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor