Vukovic'ten taraftara teşekkür!

Vukovic'ten taraftara teşekkür!

Antalyaspor karşısında attığı golle Torku Konyaspor'zu Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finale taşıyan Jagos Vukovic, takım olarak mücadelelerinin karşılığını aldıklarını belirtirken, kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür etti ve bundan sonraki maçlarda daha fazla destek istedi.
 
Açıklamasına "Tabiki çok mutluyuz" sözleriyle başlayan Jagos Vukovic, "Bir önceki röportajımda taraftarlarımıza daha fazla gelip bizi desteklemeleri için çağrıda bulunmuştum. Sağolsunlar kırmayıp geldiler. Bizde bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz. Umarım bir sonraki turda iyi bir kura seçimi olur ve finale kadar gitme şansımız olur. Bu maçta stadyum doluya yakında umarım bir sonraki maçta tam dolu olur" diye konuştu.
 
Attığı golle çeyrek finalin gelmesinin mutluluk verici olduğunu ancak her zaman ifade ettiği gibi önemli olanın takım başarısı olduğunu belirten Jagos Vukovic, "Her zaman söylediğim gibi önemli olan kimin gol attığından ziyade takımın kazanmasıdır. Bu takımda herkes beraber elinden geleni yaptığı sürece takım ve oyuncu kalitesiyle daha çok galibiyetler alacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın