Başkan Yalçınkaya güven tazeledi

Başkan Yalçınkaya güven tazeledi

Selçuklu Belediyespor Kulübünde Olağan Genel Kurul heyecanı yaşandı. Tek listeyle gerçekleşen genel kurulda başkan A. Ziya Yalçınkaya güven tazeledi ve başkanlığa yeniden seçildi.
 
Selçuklu Belediyespor Kulübünde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Selçuklu Belediyesi Meclis Salonunda 29 Ocak 2016 tarihinde saat: 14:00 da gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısına delegelerin büyük bir çoğunluğu hazır bulundu.

Tek liste ile gidilen genel kurulda iki yıldır başkanlık görevini yürüten A. Ziya Yalçınkaya başkanlığa yeniden seçildi. A. Ziya Yalçınkaya'nın başkanlığında göreve gelen yeni yönetim kurulu listesinde Ali Kül, Sabri Çelik, Taner Çolak, M. Ali Çakar, Ahmet Bilgiç ve Mehmet Ali Kolay görev alan isimler oldu.
Genel kurul toplantısının ardından söz alarak konuşma yapan Başkan A. Ziya Yalçınkaya, yönetim olarak görev aldıkları süre içinde bir çok başarıya imza attıklarını ve kulübü en iyi şekilde yönetmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Yalçınkaya, "Görev süremiz içinde kulübün büyümesinde ve ülkemizin sayılı kulüpleri arasında yer alması konusunda bize en büyük desteği veren Selçuklu Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay'a teşekkür ediyorum. Bütün çalışma ve hizmetlerimizi bu destek sayesinde gerçekleştirdik. Yönetim olarak hedefimiz bölgemizde yaşayan başta çocuklarımız olmak üzere her yaştan herkese spor yaptırabilmekti. 6115 lisanslı sporcu, 10 binin üzerinde spor okulu öğrenci sayısı ile bu hedeflerimize büyük ölçüde ulaştık. İnşallah yeni dönemde de aynı azimle çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurul üyelerimize desteklerinde dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

-->