Konspor

Torku Konyaspor'dan pilot takıma ziyaret!

Torku Konyaspor'dan pilot takıma ziyaret!

Torku Konyaspor İkinci Başkanı Fatih Yılmaz, As Başkanlardan Ömer Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Parmak, pilot takım Anadolu Selçukspor'un Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde yaptığı antrenmanı ziyaret etti.
 
Genel Menajer Önder Sami Güven'in de hazır bulunduğu ziyarette bir konuşma yapan İkinci Başkan Fatih Yılmaz, "Mehmet Yıldırım hocamızın takımın başına gelmesiyle birlikte yeni bir projenin ilk adımı atılmış oldu. Alınan istenmeyen sonuçları artık bir kenara bırakacağız ve bugünden itibaren yeni beyaz bir sayfa açacağız. Yapılan takviyelerle kalan haftalarda iyi sonuçlar alacağınıza, Konya'mızı ve Konyaspor'umuzu daha başarılı bir şekilde temsil edeceğinize inanıyoruz. Başarılar diliyoruz" diye konuştu.
 
Konyaspor As Başkanlarından Ömer Korkmaz ise, takım olarak geçmişe bir sünger çekilmesi gerektiğine işaret ederek, "Bundan sonra sizlerden başarılı bir performans bekliyoruz. Konya şehri ve Konyaspor camiası arkanızda. Bunu iyi değerlendirip alacağınız başarılı sonuçlarla yükselişe geçmelisiniz" dedi.
 
Ziyarette Anadolu Selçukspor Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Olgun, Başkan Yardımcısı-Basın Sözcüsü Ahmet Eser ve Futbol Şube Sorumlusu Mesut Erçetin'de hazır bulundu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor