Konspor

Ahde Vefa’dan duygusal gece

Ahde Vefa’dan duygusal gece

Torku Konyaspor'a ve Konya Sporu'na hizmet etmiş başkan, yönetici, teknik adam ve oyuncuların katılımıyla yola çıkan 'Sporda Ahde Vefa Oluşumu' önceki dönemlerde Konyaspor’da başkanlık yapmış üç ismi bir araya getirdi.
Türkiye'de bir ilk olan Sporda Ahde Vefa Oluşumu Torku Konyaspor'un üç eski başkanı ile bazı yönetim kurulu üyeleri ile yemekte bir araya geldi.
Konyaspor'u tarihinden şimdiki adıyla Süper Lig olan 1. Türkiye Ligine ilk kez çıkaran Konya eski Belediye Başkanı Ahmet ÖKSÜZ, Yine Konyaspor kulübü başkanlığı döneminde şampiyonluk yaşayan Mehmet Köseoğlu, eski başkanlardan Metin Ortakarpuz, yine eski Başkanlardan Ali Ataman'ı temsilen Nazan Kaçıran ve eski genel kaptan Şemsi Beştav'a isimleri yazılı olan 42 Torku Konyaspor forması hediye edildi. 
Geceye ev sahipliği yapan ve yine o dönemlerde Torku Konyasopr kulübünde yönetim kurulu üyeliği, futbol Şube Sorumluluğu görevlerinde bulunan Ekrem Coşkun duygu yüklü AHDE VEFA toplantısında bu tür etkinliklerin düzenlemesinde emeği bulunanlara teşekkür etti. 

Ekrem Coşkun dönerde gerçekleştirilen geceye katılamayan Ali Ataman’a forması ise Nazan Kaçıran tarafından verildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor