Aykut Kocaman'ı maçın ardından kızdırdılar!

Aykut Kocaman'ı maçın ardından kızdırdılar!

 
Lig üçüncülüğü için çıktığı maçta deplasmanda Galatasaray ile 0-0 berabere kalan Torku Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman’ı yayıncı kuruluşun sunucusu soruları ile kızdırdı.
 
İkinci yarıda Galatasaray'a karşı geri yaslandıklarını ima eden ve bunu sözlü olarak Aykut Kocaman’a soran muhabire Aykut Kocaman;; "Kimse geriye yaslanmıyor. Galatasaray gibi bir takımla oynuyorsunuz. 70. dakikadan itibaren üzerimize gelmeye başladı. Hakemin de 70'ten sonra kararlarında değişiklik oldu. İkinci yarının 20. dakikasına kadar rakibe baskı yapan bir Konyaspor vardı. Sonrasında başladı Galatasaray'ın baskısı. Rakibimiz güçlü bir takım. Maçın tamamına bakıldığında istediğimize yakın bir 90 dakika oldu. Yakın skorlarla götürdüğümüz zaman maçın içerisinde daha iyi kalıyoruz. Yaptığımız transferler bunu gerçekleştirmiş oldu. Özellikle büyük takımlarla oynarken maçın içerisinde kalmakta zorlanıyorduk. Bunu başardığımız takdirde ilk 6'da kalmaya devam edebiliriz." dedi.

Karşılaşma boyunca iki takımında futbolun doğrularını sahaya yansıttığını kaydeden ancak gollü geçen bir başka maçın daha büyük övgülerle anılmasının doğru bulmadığını kaydeden Kocaman; "İyi futbol bol gol ile anlatılmaya çalışılıyor. 3-3 biten maçta orta sahalar bitmiş mücadele yok harika futbol deniliyor. Bence bugün tam kıyasıya bir futbol vardı sahada. İki takım da birbirine kafa tuttu. İkinci yarıda Galatasaray'ın baskısı oldu. Uzun topa döndüler. Biz buna engel olamadık. Ama teknik açıdan tam anlamıyla bir mücadele vardı sahada. Aldığımız 1 puan ileriye daha umutla bakmamıza yardımcı olacak." diyerek sözlerini noktaladı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın